ЗНИЖКА 10% НА БУДЬ-ЯКИЙ МАЙСТЕР-КЛАС АБО ТРЕНІНГ ПРИ РЕЄСТРАЦІЇ НА САЙТІ

Разом з дитиною

Лора Василевич
Разом з дитиною

Даже свои каникулы родители не ждали так, как эти летние!

Я не знаю ни одного родителя младшего школьника, который за этот год пандемии легко адаптировался к онлайн урокам, выполнению домашних заданий, ведению домашнего хозяйства и еще работая, при всем этом. Не легко, а временами приходится держаться на антистрессовых препаратах. Усталость, истощенность, неудовлетворенность собой и окружающими-это то на что жалуются родители, которым пришлось стать учителями своих детей.
 
    Досталось и старшим школьникам, они еще  не на столько самоорганизованы, чтобы самостоятельно работать с информацией, выделять главное, выполнять домашние задания, поэтому все таки нужен учитель, который ответит на вопросы, скорректирует мысль, направит ее куда нужно. Здесь пострадал родительский бюджет, который частично пошел на оплату репетиторам. Я сама нанимала своим девочкам 9 и 11 класс репетиторов  по точным наукам и иностранным языкам.
 
Олена Рябцева, мама 2-х дітей
Разом з дитиною

Казковий новорічний камін з фільмів про Гаррі Поттера своїми руками

Ідею зробити щось цікавеньке до Нового року було запозичено в Інтернеті. Оскільки ми з дітьми захоплюємось чарівними історіями про Гаррі Поттера, новорічний камін трансформувався в тематичний з летючим порохом та квитками на Хогвартс-експрес.
Лора Василевич
Разом з дитиною

Бункер-Лінії Арпада. А ви ще міркуєте "чи варто відвідати з дітьми?"

    Розташований бункер в Воловецькому районі Закарпатської області і побудований угорцями під час Другої світової війни. Більш детальнішу інформацію, історію, походження назви ви дізнаєтесь з офіційного сайту http://arpad-line.com/, або вам  на місті розповість ваш особистий гід.
Мої діти підліткового віку захоплюються всім містичним, їх улюблена передача «Містична Україна», а її ведучий Марк Дробот - їх кумир. Тому ми чекали запланований день екскурсії у це місто. І не даремно.

Лора Василевич
Разом з дитиною

Челендж - це виклик самому собі чи розвага?

Один з веселих варіантів дозвілля ЧЕЛЕНДЖ! Створи собі проблему та виріши її! Для участі запрошуються веселі, небайдужі, ідейні для створення родинного гарного настрою.