ЗНИЖКА 10% НА БУДЬ-ЯКИЙ МАЙСТЕР-КЛАС АБО ТРЕНІНГ ПРИ РЕЄСТРАЦІЇ НА САЙТІ

Для дітей

Лора Василевич
Для дітей

Чи готова дитина до школи? Перевір самостійно

    Це питання турбує багатьох батьків у яких діти перебувають у прикордонному віці, наприклад, в 6,5 або 7,5 або думки батьків розходяться: хтось вважає- що  рано, а хтось, що готовий))
 
    Немає точної відповіді. Ні стать дитини, ні його вміння читати і рахувати мало не з пелюшок - значення НЕ МАЮТЬ! Є таке поняття "психологічна готовність до школи" і значення має саме ця готовність. Ваша дитина може читати хоч з року, але це не означає, що йому треба в школу.
Мова, звичайно, саме про нашу модель школи. Де уроки по 40 хвилин, де всі діти озброєні гаджетами останньої моделі, а біганина на перервах вважається злочином.

Ліза Василевич
Для дітей

Слайм своими руками

    Ділюся з вами ще однією приголомшливою ідеєю - створення слайм (лізуна) своїми руками. Це доволі просто та цікаво. А ще , коли дитина щось робить своїми руками має набагато більшу цінність для неї, ніж готовий, куплений аналог.Творчість розвиває творче мислення, уяву, а також знімає психоемоційне напруження. Спробуйте створити свого Лизуна разом з Лізою!
Підтримайте авторку ідеї створення цього відео лайками і вона зробить для вас ще цікаві відео. Олена Злобіна
Для дітей

КИЛИМОК для розвитку малюка «ЗИМОВА КРАСА»

Не засмучуйтесь через те, що Новий Рік, Різдво та свято Маланки вже минули, але зима, припорошена снігом, продовжується))) Ви, так саме, можете подовжити свято своїм малюкам, змайструвавши (або замовивши у нашої майстрині Олени Злобіної) нову цікавинку – килимок «Зимова краса».

 

Навіщо потрібні розвиваючі іграшки? Бо вони не лише надають можливість грати, а водночас й розвиває дитину. У нашого килимка також багато переваг. Він спрямований на розвиток:

- дрібної моторики

-сенсорики

-просторового мислення

-логіки

-уяви

-тренує пам’ять та увагу

-вчить користуванню різними видами застібок (шнурки, ґудзиками, кнопки, липучки й блискавки)

-допоможе через гру вивчати арифметику й ознайомитися з оточуючим святом

-і т. д.

 

Олена Злобіна
Для дітей

Книжка для розвитку малюка "Зимова казка"

Дуже кортіло потішити малечу у Новорічні свята. Саме тому у 2-тижневий строк була створена ця чарівна, цікава й корисна книжечка – «Зимова казка». Найкращий спосіб провести чудово час разом з дитиною зимовими вечорами))))

 Її розмір 25х25 см й розрахована вона на діток віком від 2-х рочків.  Книжка вироблена з матеріалу різного кольору й фактури (хлопок, фетр, штучне хутро, фліс, байка, атлас,  трикотаж, а також стрічки).

Використані різні види застібок: кнопки, липучки, ґудзики, гачки, блискавка.