ЗНИЖКА 10% НА БУДЬ-ЯКИЙ МАЙСТЕР-КЛАС АБО ТРЕНІНГ ПРИ РЕЄСТРАЦІЇ НА САЙТІ
Лора Василевич
Школа БЕЗПЕКИ

Як навчити дітей безпечно поводитися в онлайн та офлайн середі

На минулому тижні діти Zoloche International School на тренінгах по дитячій безпеці відпрацьовували навички безпечної поведінки у різних небезпечних ситуаціях за допомогою вправ та ігор у 1-5 класах. Діти 6-8 класів навчалися безпечної поведінки в соціальних мережах, розбирали як захиститися від кібер булінгу, як не стати учасником небезпечної онлайн ігри, розбирали приклади шахрайських схем з фейковими посиланнями, які призводять до втрати грошей з рахунків.

Діти по своїй натурі дуже довірливі і поки вони знаходяться під захистом своїх батьків, їм начебто нічого не загрожує. Але…  Вони дорослішають і починають стикатися з реальним світом, де не всі люди добрі і їх помисли, відносно інших людей, також. Не маючи досвіду, вони набивають свої шишки. Підлітки 8 класу розповіли на тренінгу як це було в їх житті, поділилися своїм досвідом.

Діти молодшої школи бачать небезпечних людей героями детективних кіно або мультфільмів. Це страшний чоловік одягнений у все чорне з пістолетом в руці і з закривавленим ножем в гаманці. Малюки були здивовані, що злодії виглядають, як звичайні люди, можуть мати вигляд приємної жінки, навіть залучати дітей до своїх злочинних дій.

Підготувати дітей до самостійного прийняття розумних рішень у випадках небезпеки –це завдання батьків. Для цього з дітьми треба проговорити, як воно в житті буває? Розібрати чому саме до них звертаються з «солодкими» пропозиціями, або  саме їх просять про допомогу незнайомці. До кого треба звертатися, якщо відчуваєш небезпеку, проговорити алгоритм дій с дитиною у різних випадках.


Ці кроки важливо зробити разом з дітьми, щоб підготувати їх до реального безпечного життя. Батьки можуть це зробити самостійно, а можуть в ігровій формі, став учасником онлайн тренінгу.

Для Києва та передмістя можливий виїзд тренера для проведення тренінгів вживу. Тему тренінга ви можете обрати ТУТ.