ЗНИЖКА 10% НА БУДЬ-ЯКИЙ МАЙСТЕР-КЛАС АБО ТРЕНІНГ ПРИ РЕЄСТРАЦІЇ НА САЙТІ
Лора Василевич
Він вона

ЧОМУ ВАС «кидають» У ВІДНОСИНАХ?

Повернемося в ваше дитинство
Згадайте як часто вас в дитинстві кидали (на бабусю, няню, яслі/садок). Не важливо з яких причин. Важливо, що в ті моменти коли вам як повітря потрібні були мама і тато, коли ви більше всього на світі хотіли, щоб вони були з вами поруч, вони вас залишали/віддавали няні, бабусі, дідусеві. Тепер ситуації повторюються, вони притягуються вами в ваше життя. І вас знову кидають чоловіки (жінки) БЕЗ ПІДСТАВ. Всім виною ваша модель поведінки. Ви нав'язливі і весь час контролюєте свого партнера, тим самим провокуєте його піти від вас. Або самі збігаєте з відносин.
А зате потім, у міру дорослішання, як мама і тато ставилися до дитини, такі ж відносини і будуть притягуватися, поки людина з цим не розбереться. Поки не зрозуміє причину і виробить нову поведінку. Якщо НІ, скоріш за все  буде кидатися з одних відносин в інші, намагаючись вилікувати себе любов'ю. Але буде натикатися  на той самий сценарій.
Сценарій покинутості і самотності програватиметься як стара платівка

Теля яке, рано втратило матір, бігає до кожного вимені і в результаті ніде не насичується і страждає від голоду » - тибетська приказка.
На жаль, часто театр любові пропонує лише один спектакль, що повторює театр нашого дитинства. У ньому все ті ж радощі і ті ж сльози. Така любов не може наповнити і, тим більше, вилікувати. Ми жадаємо любові, але по-іншому отримувати її не вміємо, а це значить, сьогодні знову день бабака. 
Як жертва і переслідувач знаходять один одного. Кинутий знаходить собі того, хто кидає. Залежний - співзалежних. А неповноцінність знаходить собі ідеал для знецінення себе. 

Чи можна вийти з сценарію? Важко, але можна!
Перестати шукати любов і турботу в іншому і повернутися до себе. Не думати і шукати «Як люблять мене?», Задати питання собі «Як люблю я?»
Любов спочатку вчить, і потім тільки лікує. Або мучить і призводить до страждань. Це і є уроки.
Чого навчила вас ваша любов? А ви коли-небудь відчували себе кинутою дитиною?

You have no rights to post comments