ЗНИЖКА 10% НА БУДЬ-ЯКИЙ МАЙСТЕР-КЛАС АБО ТРЕНІНГ ПРИ РЕЄСТРАЦІЇ НА САЙТІ
Лора Василевич
Він вона

ЧОЛОВІК НЕ ТАКИЙ, ЯК Я ХОЧУ.,.

     Кожен день одне невдоволення, скандали, докори, розчарування і ніяких змін на краще. А чому? А тому що ви не маєте можливості вплинути на свого чоловіка, на ситуацію перебувая в агресивному стані відторгнення. Це як битися головою об глугу  стіну  лобом, тобі боляче, а стіна здається міцнішає)))

Що робити, коли немає сил - продовжувати «бій» як навчитися брати відповідальність за свої стани?
Вибір завжди буде за вами, дівчатка!

Вам знайоме:
«Грошей, які заробляє чоловік мало, дратує все, що робить, ініціативи не проявляє, з дітьми особливо не займається, мені уваги не приділяє. Не влаштовує!»
 І ось живете ви зі своїм невдоволенням, роздратуванням, зневірою і злістю в образі на НЬОГО і почуттям несправедливості на весь світ. А то що цей чоловік-ваш вибір, вже забули?

Навіщо себе мучити і перебувати в постійному конфлікті з самою собою і з ним, якщо виходу з цієї ситуації може бути 2:

1. Це відмовитися від того, що не влаштовує, нікого не мучити і жити собою (це складно, тому що це відповідальність і завжди будуть обставини);

2. Прийняти ситуацію, прийняти її такою яка вона є, тому що це ваш вибір: і або йти, або зробити таку дію, як ПРИЙНЯТТЯ.
⭐️В обох випадках негативний стан змінюється і приходить СВІТЛО.

  Ну і третє - це нічого не міняти і продовжити свої страждання! Тоді питання, а коли жити на повну катушку і щасливо?

 Кому відгукнулося? Пишіть на viber/Telegram +38 099 2692621 (психолог Лора Василевич) про свою ситуацію. Найближчим часом планую зібрати  терапевтичну групу. Записуйтесь заздалегідь. Кількість місць обмежена!

You have no rights to post comments