ЗНИЖКА 10% НА БУДЬ-ЯКИЙ МАЙСТЕР-КЛАС АБО ТРЕНІНГ ПРИ РЕЄСТРАЦІЇ НА САЙТІ
Лора Василевич
Він вона

З чоловіком має бути добре

    Є такий гарний вираз: «Разом повинно бути добре. Погано і одному може бути». І це - правильно, але,  про нього часто забувають. А чому? Тому що, раптом, починає здаватися, що потрібно бути разом через щось. Через те що, нібито, любов (хоча яка там любов, якщо погано разом?) Або тому що вже довгий час разом, або тому що діти, або ще чомусь, неважливо чому. Погано людям разом, але вони разом. Парадокс.
Але якщо задуматися, коли погано частіше ніж добре або взагалі постійно погано, то тут вже явно щось не те ... І це потрібно спокійно усвідомити і прийняти. Так не має бути. З чоловіком має бути добре. Інакше, навіщо все це потрібно? Звичайно, не буває так щоб було добре завжди. Відносини несуть в собі різні моменти. Не завжди вони радісні. Це правда. Зрозуміло, що жінки бажають, щоб чоловіки були «залізними» у всіх сенсах. Але, так не буває. Всі ми живі люди, у нас бувають падіння, невдачі, втома, поганий настрій і все інше. Але якщо люди один одного вибрали, вони це долають разом. Не чекають і постійно мучаться, а долають. І більше до цієї проблеми не повертаються.
    Саме тому, якщо раптом ловиш себе на думці, що з чоловіком якось не дуже і було безліч чого випробувано, щоб було краще, а результат той  самий і нічого з цим зробити довгий час не виходить, як би жінка не намагалася, то не потрібно триматися за ці відносини. Чоловік це не оцінить. Тому що не може, не розуміє, не хоче. Не важливо чому. Хотів би, давно б зробив щось для цього. А він не робить. В союзі з чоловіком, жінка - це особистість. Не «придаток чоловіка», а саме особистість. З любов'ю до себе, відсутністю надлишкової жертовністі, наявністю власного життя, захоплень, справ, подруг і всього іншого. Саме це дозволяє їй бути емоційно незалежною. І ось ці почуття дають зрозуміти, коли вже все, вистачить. Потрібно прислухатися до себе і просто один раз подивитися правді в очі.
Іноді так трапляється, що чоловіки починають пред'являти жінкам якісь претензії. І часто це стосується саме грошових питань - «Я стільки на тебе витратив ...» або «Я стільки вкладаюся ...» і т.д.
    З одного боку, здається - скупий, жадібний і т.п., з іншого, чоловік же це робив з власної волі і бажанню, і  задоволення отримував від цього ... А потім раз і почалося. Чому раптом? 
   Насправді все не складно. Чоловікові від жінки просто не вистачає подяки, він її не бачить, не відчуває її. Тобто, чоловік починає віддавати з власної волі, але не отримуючи взамін емоційного задоволення, спустошується. 
   Подяка - справа тонка. Потрібно не просто вміти це робити, але і хотіти. Точно так само як і чоловіче бажання щось робити для жінки. Жінка або розуміє навіщо все це потрібно і вміє це робити, або не розуміє і не вміє. Багато жінок, навіть, спасибі не говорять за те, що чоловік для них робить. «Навіщо? Він же не дякує мені за те що я роблю! » Або« Ну зробив і зробив, я ж його не примушувала, він  сам хотів! »Якщо такі думки в голові жінки присутні, навряд чи чоловік буде поруч з нею щасливий.
    Бувають проблемні чоловіки, їх дякуй, що не дякуй, вони все одно будуть потім претензії пред'являти. Тому що, те що вони роблять, це для них  не прояв почуттів, а якесь зобов'язання, тому що так треба. Але їх терпіння рано чи пізно закінчується і їх прориває. Тут потрібно зрозуміти хто перед жінкою.
   Але найчастіше, звичайно, чоловіки просто не відчувають вдячності від жінки, вони спустошуються і починають жінці про це говорити своєю «чоловічою мовою». Тому правильно зберегти баланс між тим що отримуєш і тим що віддаєш. І всі тоді будуть щасливі!

You have no rights to post comments