ЗНИЖКА 10% НА БУДЬ-ЯКИЙ МАЙСТЕР-КЛАС АБО ТРЕНІНГ ПРИ РЕЄСТРАЦІЇ НА САЙТІ
Лора Василевич
Він вона

Історія однієї Едіт

Ця історія є прототипом історій сімейних негараздів, які зустрічаються  майже щодня. Ітак.
    Світловолоса красуня, 25 років, дуже приємна в спілкуванні, освічена, перекладач з іспанської мови.Свого майбутнього чоловіка зустріла, коли їй було 19 років на дні народженні у подруги. Він симпатичний, стильний, спортивної статури, мало розмовляв і створив навколо себе ореол таємничості, що особливо приваблює дівчат. Через деякий час почались розвиватися відносини, потім познайомив з мамою, а потім і заручини. Мама нашого героя Марка схвалила і благословила вибір сина. «Саме ця жінка зможе зробити тебе щасливим»- дала установку свекруха  та передала сина в руки Едіт, а через 2 місяці мати померла.
А далі Марк живе з Едіт і чекає щодня свого щастя. Дівчина наша старається, догоджає, готує, прибирає, розважає, каву у постіль - зранку, вечерю при свічках- в шовковому фартусі на голе тіло, та не радує все це Марка. Командировки стали частішими, не бажає він додому к Едіт.
Це ти винувата в моєму поганому настрої, небажанні йти додому, проводити з тобою час.  ТИ, жінка, відповідаєш за лад в родині, а ти не справляєшся зі своїми обов’язками.
Едіта з відчуттям провини надривається, тягне свою лямку, а він перетворюється на скотину.
Далі-зради зі сторони чоловіка і знов стара пісня.
– Це ти винувата, ти погано виконуєш свою жіночу роль,  своє призначення «робити мене щасливим».
6 років тягнуться іх нездорові відносини, вона намагається зробити неможливе-можливим, а він просто-білий та пухнастий…
- Розлучення?
- Ні, Марк не хоче. Він дає мені шанс виправитися.
   Впевнена- кожний, кому це близько , зміг побачити себе в ролі наших героїв.  В чому ж проблема?
1 В порушенні розподілу ролей в сімї. Відносини – це двомісний човен, в якому гребти треба разом.
2 Двоє в шлюбі  мають бути союзниками. Благополуччя шлюбу  залежить від кожного  учасника, а не тільки від жінки. За все що відбувається відповідальність несуть двоє.
3. Якщо людині потурати у всьому, то він втрачає межі. Вона намагається щось виправити, а стає лише гірше – тому що використовує той же самий підхід, який і завів її в безодню.
  Будьте союзниками,  допомагайте один одному, позбавляйтеся від глупих переконань і ваш шлюб буде щасливим. Пам”ятатйте, щоб не відбулося в вашії родині – ви разом за це несете відповідальність.

You have no rights to post comments