ЗНИЖКА 10% НА БУДЬ-ЯКИЙ МАЙСТЕР-КЛАС АБО ТРЕНІНГ ПРИ РЕЄСТРАЦІЇ НА САЙТІ

Діти

Лора Василевич
Діти

У скільки років краще за все йти до школи? В 5? Або в 6? А може в 7? Як визначити готовність дитини до школи?

Згідно із законом України, в школу дитина може йти, якщо на 1 вересня їй виповнилося 6 років. Всі інші варіанти на розсуд батьків. У підсумку, в сформованих класах половина - це діти 6 років, 40% - це ближче до 7 і тим кому вже є 7 на 1 вересня, а також 10% - це діти від 5 до 6. Коли в одному класі вчаться діти від 5 + до 7 + років - це створює певні проблеми в освітньому процесі. 👶Чим керуються батьки, віддаючи дитину до школи: 

дитина складає цифри, читає, знає англійську (на початковому рівні), знає багато віршів, має відмінне логічне мислення і найголовніше - їй вже не цікаво в садку (інтелектуальна готовність до школи); 
Лора Василевич
Діти

Коли допомога дитині стає шкідливою

Коли доречна ваша допомога, а коли «допомогаючи»,  ви шкодите дитині.
Дорослі завжди хочуть, щоб дитина якомога швидше почала бути самостіною, але не завжди на це мають терпіння. І тоді дуже тривалий час роблять за дітей те, що вони в змозі зробити самі. Але завжди настає той самий період, коли маму або тата дивує, чому діти такі неспроможні, не зібрані, не вміють і ще багато ні? 

Лора Василевич
Діти

Чому треба вірити в дива?

 Є два способи прожити життя: перший - як ніби чудес не існує, другий - як ніби навколо одні чудеса.

 Альберт Ейнштейн

Віра в дива як захисна функція

  Діти сприймають світ зовсім не так, як дорослі. Крохам важко протистояти страхам, невдачам, неприємностям, тому малеча більш беззахисна. Саме завдяки цьому діти починають вірити, що існує сила, яка може вберегти їх від страху, болю  або страждання, тобто  у них виробляється своєрідний захисний механізм. Так з`являється уявлення про всесильних батьків, які можуть все, а також про добрих і злих чарівників і істот.
Віра в дива - це адаптаційний механізм психіки, який зберігається у нас на підсвідомому рівні і до дорослого віку. Саме він,  допомагає нам переживати найскладніші моменти в житті.