ЗНИЖКА 10% НА БУДЬ-ЯКИЙ МАЙСТЕР-КЛАС АБО ТРЕНІНГ ПРИ РЕЄСТРАЦІЇ НА САЙТІ
Лора Василевич
Красота та здоров'я

Дихання - швидкий порятунок себе

Хочу поділитися з вами практичними навичками відновлення себе у випадках сильної напруги, потрясіння, стресу, скандалу. В ситуаціях, коли емоції неможливо стримати, або навпаки – вони стискають груди й ти ловиш себе на думці, що не можеш зробити подих. Думаю, ні для кого не секрет, що дихання – це наше життя, отже, концентруючись на житті, ми можемо відновити себе.
Якщо ваша ціль – стриматися, приборкати свої почуття й емоції, вам потрібно зробити 10 повільних рівних глибоких вдихів і видохів.

Відпустити ситуацію – 30 глибоких видохів. Тут потрібно  концентруватися  і рахувати від 1 до 10,  а потім починати рахунок спочатку, 3 підходи по 10 разів. Це допоможе не піти до автоматизму. Видих – вивільнення.

Прийняти ситуацію вам допоможуть 30 глибоких вдихів. Тут потрібно  концентруватися  і рахувати від 1 до 10, а потім починати рахунок спочатку, 3 підходи по 10 разів. Це допоможе не піти до автоматизму. Вдих - прийняття.

Випустити агресію – різький вдих, гучний видих зі звуком «ха», 5 разів.

Звільнитися від почуттів – глибокий вдих, а видих більше, ніж можете, додавая пресом (5 разів).

Відреагувати біль (прожити) – вдих носом, а видих горловою протягнутою літерою «а» (на видиху 30-40 сек співаємо цей звук). Це має назву «пісня серця».

Ось такими простими дихальними практиками ви можете допомогти собі у різних ситуаціях. Бережіть  себе й пам'ятайте, що ваші почуття та стани належать тільки вам!

You have no rights to post comments