ЗНИЖКА 10% НА БУДЬ-ЯКИЙ МАЙСТЕР-КЛАС АБО ТРЕНІНГ ПРИ РЕЄСТРАЦІЇ НА САЙТІ
Олена Рябцева, мама 2-х дітей
Обмін ідеями

Оригінальна ідея подарунка на День Валентина своїми руками. Рюкзачки - Валентинки!

Хочу поділитися своїми ідеями до дня Св. Валентина, який так люблять діти.

Отже, ці подарунки до свята ми зробили самі. Вони перед вами-рюкзачки-валентинки.

 З червоного флісу (ідеальна тканина для дитячих виробів!) Вирізані два серця приблизно 25 см в ширину (по спинці дитини), а також лямки на плечі шириною 5 см.

На рюкзаку я старанно робила якомога більше кишеньок з різними типами застібок для розвитку дрібної моторики дитячих ручок. В одну з половинок рюкзачка вшита звичайна блискавка - так він, власне, і «відкривається». На блискавку я прикріпила серденько з шелестячою начинкою. У рюкзаку є внутрішня кишеня з пришитою кришечкою від пластикової пляшки. Якщо маленькі пальчики попрацюють відкрутити кришку - виявлять там сонечко на гумці.
Зверху на нашому рюкзаку вмістилися три кишеньки: перший закривається на липучку, всередині нього ховається сонечко (щоб не втрачалося, пришито на гумку) з начинкою з гороху (його приємно перебирати пальчиками), а зверху на кишені на великій кнопці сидить Бджілка і чекає, поки вигляне сонечко, щоб політати;


Наступна кишенька застібається на гудзик-жучка і зроблений у вигляді сердечка. Якщо малюк відкриє віконце, виявить там заламіноване картки з фотографіями мами-тата-бабусі-дідусі і, звичайно, себе самого. Господар рюкзачка сам вирішує, хто буде виглядати в сердечене віконце сьогодні. Картки просто вставляються зверху, а малюки цю гру просто обожнюють!

Ще одна кишенька закривається на кнопку, всередині неї сховався маленький літачок на гумці (гудзик). На цій кишені вмістився ще один - малесенький - кишенька. Вона теж на найменшій кнопочки, там живе Малюк, який любить літати на літаку
Зверху рюкзачок оброблений червоними паєтками, до нього кріпляться на липучках ще сердечка і метелики (а також все те, що підкаже Вам фантазія), а одне сердечко навіть прив'язане на бантик з тонкої стрічки (вчимося зав'язувати!). У внутрішній кишені лежить справжній гаманець (теж на кнопці), який прикрашений ... звичайно ж, сердечком. У гаманець ми сховали маленькі листівочки-валентинки.Зі зворотнього боку рюкзака я пришила рукавицю, всередині якої можна відшукати сердечко з начинкою з намистин (на гумці), а в самій глибині можна погладити шматочок натурального хутра. Рукавичка закривається на вшитий магнітик, а зверху до неї пристібається сердечко на гудзичку. Всі жителі наших кишень колись були елементами звичайних шпильок і гудзиками.
На рюкзаку зверху є петля, щоб його можна було повісити.
Такі рюкзачки ми подарували нашому племіннику Толику і хрестнику Едіку (я встигла зшити тільки два, так як в моєму розпорядженні не було швейної машини і все робила вручну). Дітворі вони дуже сподобалися. Повинна зізнатися, що мої дівчата теж так полюбили ці рюкзачки, що не хотіли з ними розлучатися. Варіантів оформлення рюкзачка безліч, всередину можна покласти якийсь подаруночок, солодощі, записочки - все, що завгодно. Все, що підказує Вам ваша фантазія і натхнення!

 

You have no rights to post comments