ЗНИЖКА 10% НА БУДЬ-ЯКИЙ МАЙСТЕР-КЛАС АБО ТРЕНІНГ ПРИ РЕЄСТРАЦІЇ НА САЙТІ
Лора Василевич
Тренінги

Я та мій особистий простір. Мистецтво відмови


Тренінг для дітей від 6 до 12 років. Групи формуються за віком     

Від 6 до 8 – 1 група

Від 9 до 12- 2 група

Що будемо робити

     Навчаємо дитину відстоювати свою точку зору. Незалежно від того хто співрозмовник  дорослі чи однолітки, дитина має не боятися виразити свою позицію або відмовити, навіть, якщо це йде в розріз з позицією його друзів або дорослих! Також має знати деякі хитрощі – як і коли треба просто відійти, аби зберегти своє здоров’я. Вміти оцінювати ситуацію та співвідносити свої сили та можливості відповідно до обставин, що склались.

Ціль: Визначити особистий простір та його межі, навчитися  охороняти їх і не порушувати чужі. Мистецство відмови, вчимось казати тверде «НІ».

В програмі:

Кола спілкування. Як визначити свої межі і чому треба їх відстоювати. Як зберегти безпеку особистого простору? Відпрацьовуємо навичку впевненої відмови за допомогою вправ та ігор. Підвищуємо самоповагу, впевненість в собі, відчуття свободи й безпеки.

Автор та ведуча тренінгу - дитячий та сімейний психолог Лора Василевич

Вартість складатиме  в сімейному клубі Мрія (ЖК Парк Таун, вул. Мисливська 13 в'їзд в Бучу по Варшавскій трасі зі сторони Києва) - 250 грн по суботах, час проведення – 1 година 30 хвилин.

Лайфхак для економних батьків!

Шановні батьки! Будь який курс на вашій территорії буде на 25% дешевший ніж в клубі. Для цього вам треба зробити наступні кроки:

1.  Згуртуватися з однокласниками, друзями, родичами у компанію від 3 до 10 чоловік.

2. В своєму районі обрати зручний простір (не обов’язково школа). Це може бути кафе, книжкова лавка, де не гримить музика, не палять і можна сісти компанією  до 11 чоловік ! Зранку до обіда, як правило, нема великої кількості відвідувачів. Можна домовитись з адміністрацією на проведення заходу за придбання у них чаю з тістечком.
3. Повідомити мені про ваш намір пройти курс та ми  домовимося про зручний час та день проведення заходу.

Вартість участі буде – 25% від ціни в клубі! Наприклад, якщо клубна ціна  заходу 250 грн, то на вашій территорії складатиме – 187,5 грн.

 


У Вас є запитання, заповніть форму в Контактах "Контактна форма"  і ми зателефонуємо Вам найближчим часом. 

 

Коментарі  

0 #3 Ольга 02.10.2017, 08:08
Рекомендую пройти тренинг всем детям, особенно подросткам. Очень нужная информация. Научиться отказывать так чтобы было убедительно, даже когда вокруг тебя все против. Отстоять свои позиции, порой, даже нам взрослым очень сложно!
0 #2 Олександр 29.03.2017, 06:55
Дякую за тренінг. Мій син був на груповому тренінгу з моєї подачі. В групі було 12 дітей, віком від 11 до 13 років. У світлі останніх подій, вважаю що діти повинні бути толерантними по відношенню до інших і могли при будь-яких обставинах відстояти свою думку. Тренінг динамічний, син включився до роботи швидко. Отримали те за чим приходили.
0 #1 Катерина Л 29.03.2017, 06:33
Все сподобалося. Тренінг був організований в школі, 5 клас на 30 дітей !!! Зайняв 1 годину 15 хвилин. У мене дівчинка, 10 років. Навіть не думала, що дитині дуже важко відмовити, сказати НІ публічно. Це дійсно важко. Дякую вам за роботу! :roll:

You have no rights to post comments