ЗНИЖКА 10% НА БУДЬ-ЯКИЙ МАЙСТЕР-КЛАС АБО ТРЕНІНГ ПРИ РЕЄСТРАЦІЇ НА САЙТІ

Організація свята

Sofiia_circus
Організація свята

Циркове шоу для вашого свята

Ми зробимо ваше СВЯТО неординарним, веселим, чарівним, цікавим тому що цирк - це завжди свято, яке запам’ятовується на все життя!

 

   Попереду Новорічні свята, а з ними і очікування дива, подарунків! Велике бажання у всіх замовників, щоб захід пройшов так, щоб було що згадати! Ще пару років тому, ви могли прийти на новорічне циркове шоу саме до цирку! На сьогодні,  в часи пандемії, запланований сімейний похід до цирку може бути скасований у будь який момент! Але наші артисти не залишать вас без свята і з задоволенням влаштують циркову програму на вашій території для вашого Дня народження, тематичного корпоративу чи на Новий рік!

Idea Club admin
Організація свята

Шкільний КВЕСТ – це супер варіант святкування ВИПУСКНОГО!

Чомусь вважається, що школа та розваги несумісні, АЛЕ ми спробуємо довести протилежне!
Якщо ваші дітки закінчують 4-й клас, у Вас є чудова нагода з нашою допомогою створити для них дійсно незабутнє свято. Свято у стилі КВЕСТ!
Усім відомо, що багато школярів після початкової школи випробовують свої сили спробами вступити до гімназій чи інших шкіл, але ж так не хочеться залишати своїх друзів! Сам КВЕСТ надає можливість друзям-однокласникам веселою компанією провести найяскравіший день шкільного життя – випуск з початкової школи!
Idea Club admin
Організація свята

Життя у стилі QUEST

«Якщо граємо у QUEST, свято наше є THE BEST!!!» Саме з таким салоганом ми намагаємося втілювати бажання дітей неординарно провести свій вільний час.

КВЕСТ – це чудова можливість урізноманітнити буденність Вашої дитини під час канікул. А оскільки КВЕСТи не мають вікових обмежень, ця подія також прикрасить і Ваше життя!

Найпоширеніший квест сьогодні – командний для дітей та підлітків. Це не лише веселий й цікавий спосіб відпочинку з друзями, але й можливість стати героєм СПРАВЖНЬОЇ пригоди, про яку потім Ви ще довго будете згадувати. До того ж, це ще й командостворюючий тренінг. Три в одному!

Певної популярності набули квест-кімнати, які пропонують різну тематику квесту та розраховані на певний віковий контингент. Один недолік – це обмеження кількості учасників (4-5 осіб) та часового простору (лише година). Але чудовою альтернативою таким кімнатам є квести на свіжому повітрі для компаній різного віку та кількості. Особливо актуально у теплий період року!

Idea Club admin
Організація свята

Весняний захід для справжніх дівчат

Між нами дівчатами

  1. Фото + селфі

Ви захоплюєтесь селфі? Як зробити вдалий знімок? Красиві, креативні, смішні й сумні – ми будемо втілювати в життя найцікавіші ідеї селфі та фотознімків.

  1. Мода +стиль

Обов’язковий набір твого гардеробу. Бути красивою незалежно від настрою, комплекції та можливостей бюджету. Поради та нескладні правила твого стильного образу.

  1. Дружба з протилежним полом

Як поводитися з оточуючими, щоб симпатизувати їм і мати багато друзів?   Якщо ти не супер-модель…  як привернути до себе увагу  хлопчика, який тобі подобається?

 
Вартість заходу - 200 грн. В групі не більше 15 дівчат. З собою мати гарний настрій та бути готовим до чаювання в компанії креативних однодумців)))
Для участі в заході вам треба зателефонувати нам або написати Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 
Ми на https://www.facebook.com/events/379583645754212/