ЗНИЖКА 10% НА БУДЬ-ЯКИЙ МАЙСТЕР-КЛАС АБО ТРЕНІНГ ПРИ РЕЄСТРАЦІЇ НА САЙТІ
Лора Василевич
Майстер класи

Арт терапія як один із поширених методів гармонізації стану психіки

Арт терапія-напрямок в психотерапії та психологічної корекції, засноване на мистецтві і творчості. 

Коли і кому допомагає ? Арт терапія це тільки мистецтво малювання? В чому його сенс? Найбільш поширені питання серед моїх друзів та прихильників.

Коли і кому допомагає?

Всім без винятку за віком. Якщо день був перевантажений подіями, багато справ треба було встигнути за невеликий час або відбулось підписання багато мільйонного контракту на вашу користь або не відбулось… ми багато разів прокручуємо в себе на думці, як і що ми сказали, як могло би бути якби… ми витрачаємо купу енергії на опрацювання отриманої  за день інформації\події яка вже сталася. Іноді ми самі вже не хочемо «товкти воду в ступі», а настирливі думки не покидають нас. От саме тоді варто взятися за пензлик, фарби і намалювати що забажаєш. Це може бути репродукція якоїсь відомої картини або майстер клас  по малюванню в інтернеті.  Малювання це  не єдиний вид  арт терпії. Переключитися також допомагають

  • Емоційний живопис Малюнок бризками фарб по техніці Д. Поллока.
  • Бібліотерапія (в тому числі казкотерапія)
  • Музикотерапія
  • Танцювальна терапія
  • І ще багато інших цікавих видів, які я ще не спробувала на собі.

Ви самі обираєте бажаний вид арт терапії і застосовуєте його в своєму житті.

В чому сенс арт терапії ?

Коли ти починаєш малювати, слухати музику або танцювати, ти  починаєш захоплюватися творчим процесом і начебто розчиняєшься  в улюбленій справі.  Вже через деякий час ти ловиш себе на думці,  що тобі це подобається, ти відточуєш своє мистецтво або насолоджуєшся саме тим що робиш. Ти, начебто, виплескуєш все що тебе турбувало за час  сеансу арт терапії.  І це дійсно круто.

Науковим язиком
Головна мета арт-терапії полягає в гармонізації психічного стану через розвиток здатності самовираження і самопізнання. Цінність застосування мистецтва в терапевтичних цілях полягає в тому, що з його допомогою можна на символічному рівні висловити і досліджувати найрізноманітніші почуття і емоції: любов, ненависть, образу, злість, страх, радість і т. д. Методика арт-терапії базується на переконанні, що утримання внутрішнього «Я» людини відображаються в зорових образах щоразу, коли він малює, пише картину або ліпить скульптуру, в ході чого відбувається гармонізація стану психіки.


You have no rights to post comments