ЗНИЖКА 10% НА БУДЬ-ЯКИЙ МАЙСТЕР-КЛАС АБО ТРЕНІНГ ПРИ РЕЄСТРАЦІЇ НА САЙТІ
Лора Василевич
Консультация психолога

Психолог Лора Василевич

Працюю за методом когнітивно поведінкової терапії

Когнітивно-поведінкова терапія (Cognitive Behavioral Therapy, CBT) - це сучасна, короткострокова, структурована психотерапія, заснована на принципах доказової медицини і новітніх даних нейробіології.

  • Ефективність КПТ, в тому числі в порівнянні з іншими видами допомоги, доведена строгими ПК-дослідженнями.
  • Кожен елемент КПТ ретельно перевірений клінічною практикою. Використовую в своїй роботі МАК (метафоричні асоціативний карти).

Про особисте – заміжня, маю двох доньок (12 та 15 років).

     Я не живу ідеальним життям без сучків і задирочок, кожен день я мрію, бажаю, радію, засмучуюсь, злюсь, ненавиджу, помиляюся, люблю і також як і всі стою перед вибором покупки, поїздки, освіти, заробітку, харчування і сама вирішую про що мені думати, що і кому говорити, коли радіти, кого слухати, а що пропускати повз вуха. Це і є моя сьогоднішня позиція брати життя в свої руки і жити так, як я хочу. На власному досвіді з повною відповідальністю за своє життя стверджую, що тільки в цьому випадку відбуваються ці довгоочікувані зміни на краще.

     Тільки ти сам своїми думками, діями і вчинками здатний створити свій ідеальний світ, з потрібними тобі людьми і відносинами. Тільки коли ти починаєш змінюватися, твій світ змінюється разом з тобою. І ніяк інакше! І це дуже непросто, перестати думати і робити так як ти робив завжди, так як ти вмієш і тобі зручно. Страшно, це правда. І мені близькі ваші почуття і переживання. Але коли ви прийдете до цього рішення не поскупиться на провідника в це інше життя, знайдіть свого експерта, психолога, який знає як це і чому відбувається і може вам допомогти у вашій нелегкій життєвій ситуації. І коли ти вирішиш що готовий до роботи над змінами в своєму житті спробуй відповісти собі на найголовніше питання, який я задам тобі обов'язково на першій зустрічі - А який він твій ідеальний світ? Чого ти  бажаєш?

Як відбувається консультація. Я описую детально ТУТ.

Чим можу бути вам корисною?

     Раджу звертатися до психолога не тільки коли у вас «безвихідні ситуації*», а й коли вам просто кортить розповісти щось дуже таємне, те що ви не можете стримати у собі. Як показує життя та моя практика – краще коли цією людиною стає психолог, який вам допоможе пережити хвилини радощів, або засмучення, ніж ваші друзі. Ви не можете знати, як ваші розмови по душах сприйме ваш товариш і як потім ці хвилини слабкості відобразяться на вашому житті. Тому пропоную вам коли ви в стані «Мені так погано, як нікому і ніколи», або «Мені так гарно, що хочеться про це кричати  на весь світ» - дзвонить мені за номером телефону +38 099 269 2621 і я знайду для вас годину вислухати та заспокоїти вас.  Така послуга «розмова по душах» коштує 200 грн/година і проходить в неформальній обстановці (Київ, Ірпінь, онлайн по скайпу).

 

Безвихідні ситуації* - це ситуації в яких вам здається немає виходу, але в яких найчастіше вихід там де і вхід (жарт з долею істини). Через емоційну залученість та суб’єктивну оцінку ви не в змозі самостійно побачити ситуацію всебічно та знайти вихід без сторонньої незалежної допомоги. Саме такі ситуації є приводом  звернення до психолога.

Питання які ви можете вирішити з моєю допомогою і за який термін читайте ТУТYou have no rights to post comments