ЗНИЖКА 10% НА БУДЬ-ЯКИЙ МАЙСТЕР-КЛАС АБО ТРЕНІНГ ПРИ РЕЄСТРАЦІЇ НА САЙТІ

Консультация психолога

Лора Василевич
Консультация психолога

Психолог Лора Василевич

Працюю за методом когнітивно поведінкової терапії

Когнітивно-поведінкова терапія (Cognitive Behavioral Therapy, CBT) - це сучасна, короткострокова, структурована психотерапія, заснована на принципах доказової медицини і новітніх даних нейробіології.

  • Ефективність КПТ, в тому числі в порівнянні з іншими видами допомоги, доведена строгими ПК-дослідженнями.
  • Кожен елемент КПТ ретельно перевірений клінічною практикою. Використовую в своїй роботі МАК (метафоричні асоціативний карти).

Про особисте – заміжня, маю двох доньок (12 та 15 років).

     Я не живу ідеальним життям без сучків і задирочок, кожен день я мрію, бажаю, радію, засмучуюсь, злюсь, ненавиджу, помиляюся, люблю і також як і всі стою перед вибором покупки, поїздки, освіти, заробітку, харчування і сама вирішую про що мені думати, що і кому говорити, коли радіти, кого слухати, а що пропускати повз вуха. Це і є моя сьогоднішня позиція брати життя в свої руки і жити так, як я хочу. На власному досвіді з повною відповідальністю за своє життя стверджую, що тільки в цьому випадку відбуваються ці довгоочікувані зміни на краще.

     Тільки ти сам своїми думками, діями і вчинками здатний створити свій ідеальний світ, з потрібними тобі людьми і відносинами. Тільки коли ти починаєш змінюватися, твій світ змінюється разом з тобою. І ніяк інакше! І це дуже непросто, перестати думати і робити так як ти робив завжди, так як ти вмієш і тобі зручно. Страшно, це правда. І мені близькі ваші почуття і переживання. Але коли ви прийдете до цього рішення не поскупиться на провідника в це інше життя, знайдіть свого експерта, психолога, який знає як це і чому відбувається і може вам допомогти у вашій нелегкій життєвій ситуації. І коли ти вирішиш що готовий до роботи над змінами в своєму житті спробуй відповісти собі на найголовніше питання, який я задам тобі обов'язково на першій зустрічі - А який він твій ідеальний світ? Чого ти  бажаєш?

Як відбувається консультація. Я описую детально ТУТ.

Лора Василевич
Консультация психолога

Как происходит психотерапия

С чего все начинается?

Всегда начинается с первой ознакомительной сессии.  Где вы и я принимаем решение о дальнейшей совместной работе.
Длительность  сессии  - от 30 до 45 минут.
На нее вы должны прийти с четко сформулированным запросом. Какую проблему\вопос вы хотите решить?
Запросы по типу – «сделайте с ним, что – нибудь вы ж психолог», «меня никто не понимает», «я хочу быть счастливым» и.т.д. не корректные и очень абстрактные. Чем более детализированный ваш запрос, тем эффективнее и продуктивнее будут проходить наши встречи. На этой сессии я буду вас внимательно слушать, делать необходимые мне заметки, а также задавать вам вопросы, переспрашивать, чтобы сложить картину происходящего и быть максимально вам полезной в вашем запросе.
Стоимость первой ознакомительной консультации – БЕСПЛАТНО.

Вторая и следующие консультации.

Их количество определяется исключительно индивидуально. Это как разматывать запутанный клубок с нитками ваших страхов, убеждений, родительских установок, неоправданных надежд, ожиданий и несбывшихся желаний.  То с чем вы приходите сформировалось на протяжении вашей жизни и чтобы решение вашей задачи было фундаментальным, а не ситуативным нужно время.

Можно ли решить ваш вопрос в ходе первой консультации?

Можно.  У вас будет возможность увидеть проблему со стороны. Этого бывает достаточно для людей с  высоким эмоциональным интеллектом. Это чаще всего происходит как озарение, некий инсайт в ходе обсуждения. Клиент самостоятельно приходит к ответу на вопрос с которым пришел. Так бывает.

 С какими вопросами я работаю

Взаимоотношения в системах

- родители и дети;

- он и она

- я - как успешная личность

По вопросам

-самореализации и саморазвития;

- целеполагание;

- принятия себя и других;

- тревожность и страхи;

- психологическая безопасность;

- профориентация (поиск себя);

- зависимости и созависимости;

- эффективная социализация

Длительность сессии 45-60 минут

Стоимость – 300 грн сессия.

У тебя есть проблема или что-то, что мешает тебе жить спокойно?

Тогда
      1. Сформулируй свой запрос и напиши мне его не e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,  Viber +380992692621,
     Telegram t.me/detskiy_psyholog,

      2. Договорись со мной о встрече,
    3. Приходи в назначенное время и место и мы вместе начнем работу над твоей задачей,
    4. Ты получишь желаемый результат, если будешь внимательно слушать и выполнять мои рекомендации.