ЗНИЖКА 10% НА БУДЬ-ЯКИЙ МАЙСТЕР-КЛАС АБО ТРЕНІНГ ПРИ РЕЄСТРАЦІЇ НА САЙТІ

Idea Club Kids

Лора Василевич
Idea Club Kids

Два тижня "Казкового літа" пролетіли як один день. Як все було.

Основною метою зборів завжди є посилене  тренування та об'єднанная колективу в КОМАНДУ.

Циркова студія «Доміно» існує вже багато років (починали як циркова студія «Арлекіно), тому основний склад  колективу це діти, які вже пройшли разом багато концертів, тренувань та досягли певних результатів. І все це завдяки тренеру Надії Павлівні, її високому професіоналізму і вірі в своїх дітей.  Мета досягається завдяки наполегливій праці усіх учасників процесу :)

 
Лора Василевич
Idea Club Kids

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ для батьків та дітей хто планує відпочинок в літньому таборі "Казкове літо".

Шановні батьки - це перша спільна поїздка колективу циркової студії «Доміно», що є для багатьох дітей чудовою можливість проявити  самостійність і відповідальність. Для того щоб відпочинок був максимально корисним і комфортним для всіх пропонуємо переглянути уважно все необхідне що требе взяти з собою. Добре складений список - це половина зборів! Запишіть все по пунктах що ви складаєте з собою в дорогу, і якщо вдасться зберегти список до кінця відпочинку, то він допоможе привезти всі речі назад додому.

циркова студія
Idea Club Kids

Циркова студія "Доміно"

Idea Club та партнер нашого клубу циркова студія "ДОМІНО" запрошує вас на спільні проекти для розвитку дітей.

В Києві багато дитячих закладів, які розвивають дитячі здібності за різними напрямками. Хлопці і дівчата співають, танцюють, грають на музичних інструментах, а також займаються в спортивних  секціях. Але цирк об’єднує багато напрямків тому що цирковий номер, це завжди ШОУ , яке з задоволенням хочеться подивитися. Щоб стати артистом цирку, дітям треба мати навички та вміння з  жангліювання, акробатики, іллюзіона, клоунади, сценічної майстерності, хореографії та багато іншого.  Заняття з дітьми проводить Романова Надія Павлівна (в минулому артистка цирку, тренер). Надія Павлівна вже багато років тренує дітей, які надалі при бажанні зв’язують своє життя з цирком. ЇЇ випускники циркові артисти, яких запрошують на гастролі в різні куточки світу. Мрії здійснюються!

Якщо, ти любиш ШОУ, обожнюєш публічні виступи, ти працьовитий і не відступишся від своєї мрії стати артистом ми чекаємо тебе на пробне заняття в циркову студію Доміно за адресою вул. Прирічна 11 . Заняття відбуваються на території спортивного клубу Gym Fit.


 
 

циркова студія
Idea Club Kids

Літній табір "Казкове літо"

Тренувально-оздоровчі збори циркової студії «Доміно» за програмою «Казкове літо» відбудуться з 18 червня по 1 липня 2017 року за адресою Санаторій «Сонячне Закарпаття» с. Поляна, Свалявський район, 
Закарпатська область, Україна