ЗНИЖКА 10% НА БУДЬ-ЯКИЙ МАЙСТЕР-КЛАС АБО ТРЕНІНГ ПРИ РЕЄСТРАЦІЇ НА САЙТІ
Олена Злобіна
Разом з дитиною

Книжки-тренажери для дітей з вадами слуху

Сьогодні я презентую серію концептуально нових книжок для розвитку малюка, які суттєво відрізняються від попередніх робіт, оскільки створювалися Медичним центром слухової реабілітації «Аврора». Колись мені випала нагода відвідати семінар для батьків діточок з порушенням слуху, після чого у нас з сурдопедагогом цього центру виникла ідея створення книжечки для занять з такими дітками з метою розвитку слуху та мовлення.

Здавна відомо, що мовний апарат людини набуває більш ефективного розвитку якщо у дитини постійно працюють пальчики рук. Саме активний розвиток дрібної моторики у ранні роки може допомогти малюку швидше заговорити. У часи наших бабусь у якості таких іграшок виступали  кухонне приладдя, плетені ляльки, а також різні крупи. Хіба це не вправи на розвиток дрібної моторики?

Але ми живемо у ХХI столітті і маємо безліч можливостей зробити для малюка такі заняття більш цікавими. Особливість оригінальної методики центру «Аврора», яка має за мету навчити дитину з вадами слуху вимовляти звуки та орієнтуватися у звуковому середивищі, визначила концепт даної книжки. Мені лише залишилося втілити її в життя.

You have no rights to post comments