ЗНИЖКА 10% НА БУДЬ-ЯКИЙ МАЙСТЕР-КЛАС АБО ТРЕНІНГ ПРИ РЕЄСТРАЦІЇ НА САЙТІ
Олена Рябцева, мама 2-х дітей
Разом з дитиною

Казковий новорічний камін з фільмів про Гаррі Поттера своїми руками

Ідею зробити щось цікавеньке до Нового року було запозичено в Інтернеті. Оскільки ми з дітьми захоплюємось чарівними історіями про Гаррі Поттера, новорічний камін трансформувався в тематичний з летючим порохом та квитками на Хогвартс-експрес.
Що знадобиться:
  • Коробки з гофрокартону;
  • Гарячий клей, клей ПВА;
  • Білий папір, біла гуаш;
  • Великий пензлик, ножиці, ніж для паперу, ніж-пилка (для хлібу);
  • Пенопласт (десь 1 квадратний метр, товщина 20мм);
  • Надрукована сторінка з «Щоденного пророку» чи будь-який кадр, фото з фільму на вибір, квитки на Хогвартс-експрес, етикетка для летючого пороху (все легко знаходить Гугль);
  • Трохи червоного, білого та зеленого флісу для чобітків, канцелярські кнопки для кріплення, дві-три новорічні кульки для декорування;
  • Помічники різного віку)))
Отже, до справи. Для виробу знадобиться декілька коробок з гофрокартону. Зазвичай у них пакують продукти. Наш камін складається з восьми маленьких, склеєних між собою, коробок для стовпчиків та чотирьох довгих та пласких – для основи й полиці. Ще з двох зроблено димохід.
Зручно скріплювати деталі за допомогою гарячого клею. Коли каркас готовий, його треба обклеїти білим папером. Звичайно, можна просто пофарбувати, але папір дає не лише колір – він також вирівнює поверхню. Ми використовували ПВА, розведений з водою. Гуаш потрібна для замальовування всяких негараздів.
Залишилося декорувати камін цеглинами з пенопласту. Наші експерименти з розміром цеглини завершилися співвідношенням сторін 6 см на 10 см. Різати пенопласт зручно ножем-пилкою. Прикріпити їх знову допоміг клей-пістолет.
Останній етап – найцікавіший. Оформлюємо рамку для фото (ми вирізали її з плитки для стелі, ала підійдуть й обрізки білих карнізів); вирізаємо чобітки, ялинки, декор та склеюємо все разом гарячим клеєм (можна прошити, якщо є бажання). В чобітки можна положити квитки. Знаходимо маленьку скляночку для летючого пороху, оформлюємо камін на свій смак. У нас вийшов біло-червоний з сріблом, а у вас? Успіхів у творчості!
 

You have no rights to post comments