ЗНИЖКА 10% НА БУДЬ-ЯКИЙ МАЙСТЕР-КЛАС АБО ТРЕНІНГ ПРИ РЕЄСТРАЦІЇ НА САЙТІ

Разом з дитиною

Олена Рябцева, мама 2-х дітей
Разом з дитиною

Казковий новорічний камін з фільмів про Гаррі Поттера своїми руками

Ідею зробити щось цікавеньке до Нового року було запозичено в Інтернеті. Оскільки ми з дітьми захоплюємось чарівними історіями про Гаррі Поттера, новорічний камін трансформувався в тематичний з летючим порохом та квитками на Хогвартс-експрес.
Лора Василевич
Разом з дитиною

Бункер-Лінії Арпада. А ви ще міркуєте "чи варто відвідати з дітьми?"

    Розташований бункер в Воловецькому районі Закарпатської області і побудований угорцями під час Другої світової війни. Більш детальнішу інформацію, історію, походження назви ви дізнаєтесь з офіційного сайту http://arpad-line.com/, або вам  на місті розповість ваш особистий гід.
Мої діти підліткового віку захоплюються всім містичним, їх улюблена передача «Містична Україна», а її ведучий Марк Дробот - їх кумир. Тому ми чекали запланований день екскурсії у це місто. І не даремно.

Лора Василевич
Разом з дитиною

Челендж - це виклик самому собі чи розвага?

Один з веселих варіантів дозвілля ЧЕЛЕНДЖ! Створи собі проблему та виріши її! Для участі запрошуються веселі, небайдужі, ідейні для створення родинного гарного настрою.

Олена Злобіна
Разом з дитиною

Книжки-тренажери для дітей з вадами слуху

Сьогодні я презентую серію концептуально нових книжок для розвитку малюка, які суттєво відрізняються від попередніх робіт, оскільки створювалися Медичним центром слухової реабілітації «Аврора». Колись мені випала нагода відвідати семінар для батьків діточок з порушенням слуху, після чого у нас з сурдопедагогом цього центру виникла ідея створення книжечки для занять з такими дітками з метою розвитку слуху та мовлення.

Здавна відомо, що мовний апарат людини набуває більш ефективного розвитку якщо у дитини постійно працюють пальчики рук. Саме активний розвиток дрібної моторики у ранні роки може допомогти малюку швидше заговорити. У часи наших бабусь у якості таких іграшок виступали  кухонне приладдя, плетені ляльки, а також різні крупи. Хіба це не вправи на розвиток дрібної моторики?

Але ми живемо у ХХI столітті і маємо безліч можливостей зробити для малюка такі заняття більш цікавими. Особливість оригінальної методики центру «Аврора», яка має за мету навчити дитину з вадами слуху вимовляти звуки та орієнтуватися у звуковому середивищі, визначила концепт даної книжки. Мені лише залишилося втілити її в життя.