ЗНИЖКА 10% НА БУДЬ-ЯКИЙ МАЙСТЕР-КЛАС АБО ТРЕНІНГ ПРИ РЕЄСТРАЦІЇ НА САЙТІ
Лора Василевич
Ідеї для життя

БАЖАЙ ТА ОТРИМУЙ (новорічна гра)

Як народилась гра

     Чи є у вас план, містер ІКС? Пам'ятаєте старий дитячий мультфільм Навколо світу за 80 днів? Герой мультфільму часто вимовляв одну і ту ж фразу - Чи є у вас план містер Х? І він завжди придумував план відповідний до ситуації, тобто завжди знаходив вихід. З мультика свого часу я винесла основну мудрість, якою користуюся протягом свого життя - у мене завжди є план і я вмію швидко адаптуватися до ситуації та знаходити найбільш вигідне для мене рішення. Більш того планування стало частиною мого життя. Я дипломований економіст (за першою освітою), а потім психолог (за другою освітою). Щороку я вдосконалюю себе і своє життя, аналізуючи минулий рік. Мені дуже хотілося передати свій досвід моїм підростаючим дівчаткам, але так щоб це було цікаво, не нудно, весело, невимушено і екологічно. Так народилася гра, яка прижилася в моїй родині, потім серед друзів, знайомих і тепер я пропоную зіграти тобі, мій друже, створити свій кращий рік самому з друзями або в колі сім'ї. Нехай гра стане вашою доброю і корисною традицією. Вчиться впливати на своє життя, будуйте свої плани, ділиться досвідом і рухайтеся до своїх цілей!

Для кого гра

Гра для дітей (від 6 років) та дорослих які бажають в наступному році щоб було добре, багато, швидко, легко, можливо в валюті…

Якщо ви зацікавились грой та бажаєте зіграти-Запам'ятайте!
Бажання мають властивість збуватися, і вам потрібно бути до цього готовим в будь-який момент!

Що в коробці 

  1. Ялинка
  2. Ялинкові кульки
  3. 21 Запитання
  4. Лист бажання
  5. Олівці, ручки
  6. Інструкція

Як грати

1 етап – готуємо підгрунття для своїх бажань. Обговорюємо рік який минає, ділимося досвідом.

     Спочатку на ялинці закріплені прищіпками питання (вони допоможуть підвести підсумки року). Розбираємо ялинку і ділимося своїми спогадами. Починає гру той, кого обире більшість після його відповіді на запитання «Чому саме я маю розпочати гру». Знімаємо по черзі закріплені папірці з питаннями, відповідаємо на них. Коли на ялинці нічого не залишиться, переходимо до наступного кроку.

2 етап- складаємо бажану картину свого майбутнього.

    Всім гравцям роздаємо листи бажань з питаннями на які треба буде надати РОЗГОРНУТІ ВІДПОВІДІ по кожній сфері життя. Починає той самий гравець першим. Читає вголос перше запитання з листа бажань та надає свою відповідь.  Вголос для всіх відповідь може бути не справжньою, навіть, гуморескою. Але записуєте в лист бажань справжнє бажання. Чим детальніше Ви пропишете (намалюєте) бажане та передасте свої відчуття,  тим буде кращим для вас результат. Обов’язково заповнюйте в теперішньому часі, наче все про що ви мрієте вже у вас є.  Далі перший гравець бере кульку та підвішує її на ялинку. Інші гравці роблять те саме по черзі. Гра закінчується, коли ялинка вбрана кульками, а листи бажань заповнені всіма гравцями.

Як перевірити, що все зробили правильно

     Коли у тебе в руках заповнений лист бажань і  ти на якусь мить втратив відчуття реальності (чи я про це мрію, чи у мене це вже є) то ви добре попрацювали над своїми бажаннями.

Листи бажань обов’язково збережіть до наступного нового року, щоб проаналізувати свої досягнення. Переможець, той у кого більше за всіх справдилось те, про що мріялось))

Для кращого результату рекомендую грати компанією не більше 7 осіб в гарному настрої.Дозвольте собі розкіш здійснення мрій!!

Гру можна замовити та грати самостійно, а можна запросити автора гри, психолога Лору Василевич, на проведення гри в вашій компанії (Київ).

Тут мої спогади про першу мою гру)) 

https://www.facebook.com/search/top/?q=%D0%B1%D0%B0%D0%B6%D0%B0%D0%B9%20%D1%82%D0%B0%20%D0%BE%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%BC%D1%83%D0%B9&epa        

You have no rights to post comments