ЗНИЖКА 10% НА БУДЬ-ЯКИЙ МАЙСТЕР-КЛАС АБО ТРЕНІНГ ПРИ РЕЄСТРАЦІЇ НА САЙТІ
Олена Злобіна
Для дітей

КИЛИМОК для розвитку малюка «ЗИМОВА КРАСА»

Не засмучуйтесь через те, що Новий Рік, Різдво та свято Маланки вже минули, але зима, припорошена снігом, продовжується))) Ви, так саме, можете подовжити свято своїм малюкам, змайструвавши (або замовивши у нашої майстрині Олени Злобіної) нову цікавинку – килимок «Зимова краса».

 

Навіщо потрібні розвиваючі іграшки? Бо вони не лише надають можливість грати, а водночас й розвиває дитину. У нашого килимка також багато переваг. Він спрямований на розвиток:

- дрібної моторики

-сенсорики

-просторового мислення

-логіки

-уяви

-тренує пам’ять та увагу

-вчить користуванню різними видами застібок (шнурки, ґудзиками, кнопки, липучки й блискавки)

-допоможе через гру вивчати арифметику й ознайомитися з оточуючим святом

-і т. д.

 


Наша майстерня постійно оновлює свій асортимент таких іграшок, які створюються за індивідуальним замовленням або є результатом уяви автора.

Загальний розмір килимка «Зимова краса» становить 60х90 см. Й розрахований на малюків віком від 2-х років. Виконаний з різних матеріалів (тканини різних фактур, найбільш поширені види застібок, пластикові кришки, магніт тощо). На створення цього ігрового майданчику пішов тиждень кропіткої праці, бо килимок на 80% створено руками.

1.Зимовий ліс

У верхньому лівому кутку дитину здивує зимовий ліс, у якому зростають не лише ялинки, а також є дерево, яке ще восени скинуло листя та зараз притрушене снігом. Це дає можливість малюку дізнатися, що не всі дерева залишаються зеленими взимку. Також не всіх звірів можна у лісі зустріти взимку.

 

От наприклад, у барлозі, схованому за блискавкою, сховався ведмідь, на ялинці (рід кришечкою) можна привітати білченя, а у норі під деревом сховалися маленькі зайченята. Білий зайчик поряд з норою від’єднується за допомогою кнопки.

2.Льодове озеро

Окремої уваги заслуговує озеро, вкрите льодом. Насправді всім відомо, що взимку річки й озера вкриваються льодом. Наше озеро не стало виключенням. Тому воно перетворилося на ковзанку, на якій чудово проводить свій час маленький Пінгві.

До речі, на ньому справжні ковзани! Особливість озера у тому, що всередині знаходиться магніт, а Пінгві має можливість ковзати як уліво, так і управо. Тобто вбік Сніговика чи Ялинки. Це допоможе дитині засвоїти напрямок.

 

3.Сніговик

Неможливо собі уявити зиму без улюбленця всіх дітей та дорослих – Сніговика! У нашому випадку Сніговик двошаровий (голова-тулуб). На голові у нього капелюх з кукурудзиною)))). Сам Сніговик на липучці, але в нього ще й ніс відкручується. Тут малюку треба буде напружитися, бо діаметр кришки маленький, тож це ідеальний тренажер для маленький пальчиків!4.Новорічна ялинка

Ялинка створена зі штучного хутра. До неї дуже приємно доторкатися! А ще – прикрашати! Три кульки можна повісити на ялинку за допомогою гачків. Кульки двосторонні, тож дитина має можливість використовувати на три кольори, а усі шість.

 

5.Дід Мороз

Де ялинка, там і Дід Мороз з подарунками))) У нашого Діда справжня борода (зі штучного хутра), а ще гарний кожушок та черевики. Все це на липучках, тому його можна збирати-розбирати, а ще робити плутанину зі Сніговиком, щоб гра з малюком була цікавішою)))

6.Санчата з подарунками

Звичайно, Дід Мороз не міг прийти з порожніми руками – у нього є чарівні санчата, на яких мішок з подарунками! Коли малюк розв’яже мішок, то дійсно дістане п’ять подарунків! Можна вчитися їх рахувати, називати, хто там, тренувати пам’ять (наприклад, заховати один подарунок у мішок і запитати малюка “чого нема»?) Це дуже весело! Також у цей мішок можна заховати кульки з ялинки, щоб не загубилися.

Але це ще не все! Санчата можуть зламатися і тоді дитині треба буде допомогти Діду Морозу їх полагодити: просунути шнурок у відповідні кільця.

7.Засніжений будинок

Яка зима без будиночку у лісі, де можна зігрітися біля теплого каміну! На даху є сніг зі штучного хутра. Можна попросити малюка заплющити очі й дати йому доторкнутися до ялинки, а потім до снігу на даху – хай спробує відгадати, до чого він доторкнувся! Щоб відкрити будиночок, треба розв’язати стрічки зліва. На вхідних дверях є різдвяний віночок та дзвоник, який дійсно дзвенить!

Всередині хатини новорічна ялинка з прикрасами! На підвіконні сидить кіт (на кнопці). За ялинкою можна ховати подарунку з мішку, щоб малюк пошукав. У каміні горить справжній вогонь (на ґудзику), а поруч – знову подарунки.

Ось такий чудовий килимок може зробити ігри з дітлахами цікавими, повчальними та корисними для їх розвитку!

You have no rights to post comments