ЗНИЖКА 10% НА БУДЬ-ЯКИЙ МАЙСТЕР-КЛАС АБО ТРЕНІНГ ПРИ РЕЄСТРАЦІЇ НА САЙТІ
Олена Злобіна
Для дітей

Книжка для розвитку малюка "Зимова казка"

Дуже кортіло потішити малечу у Новорічні свята. Саме тому у 2-тижневий строк була створена ця чарівна, цікава й корисна книжечка – «Зимова казка». Найкращий спосіб провести чудово час разом з дитиною зимовими вечорами))))

 Її розмір 25х25 см й розрахована вона на діток віком від 2-х рочків.  Книжка вироблена з матеріалу різного кольору й фактури (хлопок, фетр, штучне хутро, фліс, байка, атлас,  трикотаж, а також стрічки).

Використані різні види застібок: кнопки, липучки, ґудзики, гачки, блискавка.

 

Сторінки 1-2. Дід Мороз (або кому як краще) та Сніговик

 

Фрагменти кожного персонажу на липучці, тому їх можна збирати, міняти місцями як окремі фрагменти та створювати своїх героїв, так і просто міняти Діда з Сніговиком місцями.

Сніговика й Діда можна тримати за руки, вітатися з ними, а у першого ще й ніс відкручується)))) У великому мішку сховані подарунки. Але малюк може туди сховати й щось своє.

 

Сторінка 3-4. Ялинка та олень

Який же Новий рік без ялинки та оленя!

 

Ялинка виконана зі штучного хутра. Вона дуже приємна на дотик й блискуча! Три кульки можна повісити на ялинку за допомогою гачків досить великого розміру, щоб дитинка змогла й сама це робити.  Ці кульки двосторонні, тому кожного разу їх можна міняти.

Олень також полюбляє виряджатися, тому й попросить малюка зав’язати йому бантик. Через те, що голова оленя тримається за рахунок пластикової кнопки, олень головою може рухати з боку в бік. Також малюку буде цікаво потягати його за ноги-хвіст й червоний ніс!

 

Сторінки 5-6. Сова та засніжений ліс

 

На цих сторінках окрім ігор дуже приємно торкатися лопатого снігу, який вкриває гілки дерев.

У Сови крила на ґудзиках, тому вона може ними вимахувати. Більш того, крила знімаються та мають дві сторони: рожеву й жовтогарячу.

У лісі за деревом сховався зайчик, а під снігом мешкає мишка, яка ховається за блискавкою. Мишкою можна гратися як окремим елементом. Вона ще й шурхотить)))) 

 

Сторінка 7. Рукавичка


Наостанок малюку пропонується засунути свою долоню у рукавичку й сказати, що там сховано. А там: шматочок штучного хутра, металевий елемент, плаский ґудзик та гарна кулька з різнокольоровими камінцями. У рукавичку можна заховати й щось своє))))

 

 

You have no rights to post comments