ЗНИЖКА 10% НА БУДЬ-ЯКИЙ МАЙСТЕР-КЛАС АБО ТРЕНІНГ ПРИ РЕЄСТРАЦІЇ НА САЙТІ
Олена Злобіна
Для дітей

Подарунок до новорічних свят

Сьогодні, у день Святого Миколая, дуже хотілося потішити малечу новою книжечкою. Результатом тижневої праці став новий посібник, спрямований на розвиток дрібної моторики у дітей. Гарно й корисно, як то кажуть)))

Оскільки книжечку замовили на день Св. Миколая, тож перша сторінка присвячена саме цій події. На сторінці у ліжечку спить дитина, до якої вночі приходить Св. Миколай з янголами та дарує подарунки. По дарунків три і дитині треба буде їх знайти (традиційно під подушкою, потім під ліжком та за фіранкою. У янголів кудлате волосся, а також крильця, за які можно потриматися))))

  

Сніговик – найкраща зимова розвага для дітей, тому у книжечці є окрема сторінка зі сніговичком. Обидві частинки сніговика на липучці. Їх можна міняти місцями, щоб зацікавити дитину зліпити свого сніговика. У сніговичка також відкручується ніс, а над ним літає пташка з ялинки у годівнич.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Новорічні свята не можливі без ялинки, під яку Дід Мороз складає подарунки для дітлахів. Наша ялинка виконана зі штучного хутра та оздоблена блискучими іграшками. Три  найбільші кулі можно зняти з пластикових кнопок, які досить великого розміру, щоб дитині було зручніше.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Звичайно, кожна дитина в Новий рік чекає на Діда Мороза з його подарунками. У нашого Діда руки й голова на липучці, що дозволяє малюку зробити свого Діда)))) Поряд олень здзвоником на шиї. Його можна посмикати за лапи й роги. Голова, доречі, на кпопці й крутиться у всі боки. Її можно зняти й дати можливість дитині самому причепити її у потрібне місце.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Що стосується мішку з подарунками, то тут є м’ячик, човник та морквина (для оленя). Також у мішок можно підкласти щось своє))))

У такій варіації малюку пропонується знайти помилку й виправити її))) Ігор може бути багато. Головне бажання і трішки фантазії!

You have no rights to post comments