ЗНИЖКА 10% НА БУДЬ-ЯКИЙ МАЙСТЕР-КЛАС АБО ТРЕНІНГ ПРИ РЕЄСТРАЦІЇ НА САЙТІ
Лора Василевич
Школа БЕЗПЕКИ

Безпечне літо! Як навчити дитину бути обережнішою, коли дорослих нема поруч?

Як залишити його самого в будинку?
Боюся, не впорається, вона у мене не самостійна…
Він може відкрити двері стороннім людям…
А раптом потрапить в погану компанію?
Його можуть обдурити чужі люди…
Моя дитина добра і довірлива, як допомогти їй стати обачнішою, зібраною?

      Це ваші думки? Ви не єдині люди, які виявляють занепокоєння за свою дитину, коли настає час залишити його дома одного. Самим тривалим періодом є час літніх канікул. За 3 місяці, а це 90 днів, все рівно є дні, які дитина скоріше за все буде вимушена провести без  дорослих і до цього потрібно буде підготуватися і вам і йому!

Залишити саму дитину  вдома можливо, тільки у разі, якщо він/вона сам до цього готовий!

    Важливо, коли - це бажання і готовність самої дитини!
Це доводить, що це рішення дитини, а не «через коліно» та примушення. Це помилка багатьох батьків. Той, кого примушують, живуть у конфлікті з собою. Постійне примушення – це вірний шлях до кінцевої втрати себе самого.

    Таким чином, нам важливо усвідомити, що примушуючи регулярно дитину, ми калічемо її здорову волю, закладаючи в сина або дочку звичку страждати і терпіти, що згодом зробить  дитину безхребетною істотою.

Як перевірити чи готова дитина залишитися дома одна?
Дуже просто. Запитайте його/її-Чи зможеш побути сам деякий час без дорослих? Як думаєш впораєшся?
З його/її згоди, спробуйте залишити на пів дня. Обов'язково проговоривши з дитиною, що вона буде робити під час вашої відсутності. Впорався - обов'язково заохочуйте. Це може бути похід в кіно, іграшка, канцтовари тощо.
Важливо проговорити ще раз з дитиною чи все пройшло за планом? Що робив?
Все відмінно? Готуємося до цілого дня! Тепер ваше завдання навчити дитину справлятися з різними життєвими ситуаціями. Навчіть його справлятися з проблемами самостійно! Для цього ваш син/дочка має знати правила, володіти інформацією та розуміти, які наслідки бувають у разі, якщо ….
Якщо ви думаєте, що і так все зрозуміло, напрасно…  Це як раз той випадок, коли все має бути правильно зрозуміло дитиною, що надасть їй тільки впевненості  у разі вашої відсутності, бо на кону життя та безпека дитини. І цьому треба навчитися!

     Ви впевнені, що нічого не упустили і точно знаєте, що ваша дитина освідчена та готова к самостійному перебуванні вдома у вашу відсутність?
Давайте перевіремо, Пройдіть безкоштовне ТЕСТування!

Якщо результати тесту вас не заспокоїли та незадовольнили і ви бачите, що є над чим попрацювати  я запрошую вас до участі в онлайн квесті
 «ЗА безпечне життя»

Автор онлайн квеста з безпеки – дитячий та сімейний психолог Лора Василевич. З метою навчити дітей на віртуальних, придуманих ситуаціях (наприкладі реальних історій) правильним безпечним моделям поведінки! Тут можна помилятися, потрібно обговорювати ситуацію, що склалася і шляхи її вирішення.

Скільки часу займає квест?
 Щоденне опрацювання протягом 6 днів - дає відмінні результати! Розуміння того, як діяти допоможе дитині в реальному житті не постраждати!

Для якого віку підходить?
Для дітей молодшого шкільного віку (від 6 до 10 років)

Як проходить квест?
Кожен день на вашу електронну пошту будуть приходити задання, на які вам дається 1 доба, щоб з цим завданням впоратися. Ви самі обираєте зручний для себе час для виконання завдань.  Детальніше по виконанню завдань розкажу всім учасникам в групі на фейсбуці. ОБОВ'ЯЗКОВЕ заповнення форми зворотнього зв'язку!!!

Що вам дасть проходження онлайн квеста?

В результаті ви маєте скласти правила, які будуть відповідати на наступні запитання.

1 день – один вдома (як поводитись, коли ти сам вдома у різних ситуаціях)

2 день – на вулиці (як бути, коли тобі щось пропонують на вулиці, або просять про допомогу незнайомі люди)

3 день – свої-чужі (хто свій, а кого треба вважати чужим)

4 день – віртуальні друзі (як дізнатися, хто стоїть за аватаркою, чи можна довіряти цим людям?)

5 день – коли тебе ображають, булінг (про що обовязково требе казати батькам і як поводитися в такій ситуації)

6 день – розбираємо "солодкі пропозиції" (якою інформацією не можна ділитися ні за якими обставинами. За якими умовами пропозиції можливо визначити, що тебе точно обманюють)

Важливо!!!

Ці правила дитина складе сама, вони будуть результатом щоденної роботи над завданнями квесту.


Квест онлайн - допоможе дитині стати більш недовірливою до «безкоштовного сиру». Крок за кроком дитина навчиться відповідати на незручні запитання дорослих, визначить свої кордони і розбереться кого можна вважати своїм, а хто - чужий, як вести себе коли в двері подзвонили, а ти вдома один, що робити, коли ти не хочеш чогось робити, а інші хлопці тебе наполегливо умовляють, що робити коли тобі або про тебе пишуть гидоти в соціальних мережах і інше. За 6 днів-ви пройдете всі завдання і складете 6 своїх авторських основних правил, разом з батьками і будете їх дотримуватися! У дітей немає нашого досвіду дорослих, вони все одно його напрацюють, я вам пропоную набивати свої шишки віртуально!

Старт он-лайн квесту «ЗА безпечне життя» 29 квітня, 5 травня, 11 травня, 17 травня, 23 травня!
Кількість учасників ОБМЕЖЕНА! Не більше 50 чоловік на одну дату! Будьте готові к заповненню форми зворотнього зв’язку, кожен раз, як виконаєте завдання!

Вартість – 500 грн!
Можливо отримання знижки за участь з другом – 50% (для кожного вартість буде складати - 250 грн)
Сплата за  тиждень до початку квеста – знижка 150грн (вартість участі у квесті буде складати – 350 грн)
Забронювати участь та отримати дані для оплати можливо, написав на e-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., або на Tel/Viber 099 2692621 (Лора Василевич)

Бажаю вам та вашим дітям БЕЗПЕЧНОГО життя!