ЗНИЖКА 10% НА БУДЬ-ЯКИЙ МАЙСТЕР-КЛАС АБО ТРЕНІНГ ПРИ РЕЄСТРАЦІЇ НА САЙТІ
Лора Василевич
Школа БЕЗПЕКИ

Чи можна відпускати дитину самостійно? Чи зможе дитина впоратися з небезпечною ситуацією?

Міні тест з 10 питань, які допоможуть вам визначити ступінь готовності вашої дитини постояти за себе, спілкуванню з незнайомими людьми, вчинити правильно в небезпечній ситуації.

 

Це дуже важливо!

   Питання потрібно ставити безпосередньо дитині, в гарному настрої, не обговорюючи з ним його неправильний, на ваш погляд вибір. Так як його перше озвучене вам рішення і буде його природною реакцією в подібній ситуації.

1 Ти розкажеш мені, якщо в школі буде випадок з образами, побоями вчителя тебе, інших дітей з твого класу?

2 До тебе зверталися на вулиці незнайомі люди (дорослі, діти) з проханням їм допомогти? А якби звернулися, наприклад, показати дорогу. Щоб ти зробив/ла?

3 Чи є у тебе віртуальні друзі, ті з ким ти спілкуєшся в грі/соціальних мережах,  але ніколи не бачив/ла?

4 Якщо тебе попросять повідомити особисті дані, для отримання цінного подарунка, наприклад, конструктора Lego  або мобільно телефону ти надаси?

5 Якщо ти не згоден з думкою більшості своїх однокласників, ти скажеш про це прямо або мовчатимеш?

6 Якщо ти не хочеш зі своїми друзями йти з уроку, ти скажеш їм про це?

7 Як ти думаєш ти зможеш підняти шум, голосно закричати, якщо  на вулиці незнайома тобі людина схопить за руку?

8 Якщо в торговому центрі  ти втратив з поля зору своїх батьків, зрозумів/ла, що загубився, як поступиш?

9 Ти зможеш визначити за зовнішнім виглядом лиходія, шахрая?

10 Якщо знайома тобі сусідка / сусід з нашого будинку запросить тебе зайти забрати іграшки, які залишилися від онука, який вже виріс. Ти підеш?

Якщо відповіді вашої дитини вас стурбували, то вам є над чим попрацювати.

   Завдання тесту ВИЗНАЧИТИ справжню реакцію дитини, вміння аналізувати, робити висновки. Перевернути картину світу дитини НЕМОЖЛИВО, забороняючи дитині робити і думати так як він вважає правильним. Він зможе зрозуміти, розібратися і поміняти свою думку пройшовши навчання у нас на курсі «Я знаю хто ти насправді» для дітей 6-12 років. Наше завдання, не відвернути дитину від спілкування з людьми, сформувавши в ньому стійке переконання «Незнайомі люди-зло, життя-біль», а навчитися розуміти і аналізувати ситуацію з розумінням, того що відбувається і вмінням відмовити у будь яких життєвих ситуаціях і серед чужих незнайомців і в колі своїх однолітків, приятелів.
   Не залишайте питання безпеки неопрацьованим, ваша дитина росте і ви не зможете 24 години на добу бути поруч з нею, охороняючи і оберігаючи її. Будьте далекоглядними, дайте собі відповідь на питання - чи зможе він/вона відмовитися від пропозиції спробувати алкоголь, наркотики, зможе вимовити своє рішуче, тверде «НІ»?