ЗНИЖКА 10% НА БУДЬ-ЯКИЙ МАЙСТЕР-КЛАС АБО ТРЕНІНГ ПРИ РЕЄСТРАЦІЇ НА САЙТІ

Він вона

Светлана Рудик
Він вона

Он просто сказал мне, что уходит...

Случай из практики. Какая же замечательная классика! Интересно, сколько ещё женщин это повторят?
В мой кабинет зашла очень красивая блондинка около 40 и стремительно опустилась в кресло. У нее не было традиционных колебаний и задумчивости, свойственных первой сессии. Женщина была очень уверена в себе, она явно знала, зачем пришла и сразу решила "брать быка за рога":
- Помогите вернуть мужа, - выпалила она на одном дыхании. Она сидела ровная, как струна, на самом краю кресла, словно она здесь буквально на минутку , и крепко удерживая руками на коленях дамскую сумку.
- Присаживайтесь, пожалуйста, удобно, сумку Вы можете поставить вот сюда, - я жестом указала на стул, рядом с креслом.
- Расскажите подробнее, что произошло?

Лора Василевич
Він вона

ЧОЛОВІК НЕ ТАКИЙ, ЯК Я ХОЧУ.,.

     Кожен день одне невдоволення, скандали, докори, розчарування і ніяких змін на краще. А чому? А тому що ви не маєте можливості вплинути на свого чоловіка, на ситуацію перебувая в агресивному стані відторгнення. Це як битися головою об глугу  стіну  лобом, тобі боляче, а стіна здається міцнішає)))

Що робити, коли немає сил - продовжувати «бій» як навчитися брати відповідальність за свої стани?
Вибір завжди буде за вами, дівчатка!
Лора Василевич
Він вона

З чоловіком має бути добре

    Є такий гарний вираз: «Разом повинно бути добре. Погано і одному може бути». І це - правильно, але,  про нього часто забувають. А чому? Тому що, раптом, починає здаватися, що потрібно бути разом через щось. Через те що, нібито, любов (хоча яка там любов, якщо погано разом?) Або тому що вже довгий час разом, або тому що діти, або ще чомусь, неважливо чому. Погано людям разом, але вони разом. Парадокс.
Лора Василевич
Він вона

Кому ти потрібна? Хто твій чоловік?

Читати всім: і тим, у кого є чоловік, і тим, у кого немає!
"Хочу заміж за багатого і турботливого, духовно розвиненого! Щоб займався спортом, розвивався,  ще бажано - вегетаріанець, без шкідливих звичок !" ⠀
Тоді питання:
«А навіщо Ви потрібні багатому, успішному, без шкідливих звичок і духовному?» ⠀