ЗНИЖКА 10% НА БУДЬ-ЯКИЙ МАЙСТЕР-КЛАС АБО ТРЕНІНГ ПРИ РЕЄСТРАЦІЇ НА САЙТІ
Idea Club admin
Психологія успіху

Зроби 7 вправ, щоб знайти справу життя


«Вибери собі роботу до душі, і тобі не доведеться працювати жодного дня у своєму житті» - вислів Конфуція став девізом нашого часу. Але що робити, коли поняття не маєш, яке діло може стати улюбленим? Бізнес-журналіст Ребекка Берн-Калландер пропонує кілька простих вправ, перевірених успішними людьми, які знайшли справу життя.

Розібратися в собі непросто, але є кілька способів, які допоможуть це зробити.

1. ЗАДАЙТЕ СОБІ ТРИ ПРОСТИХ ПИТАННЯ
- На яку тему я можу легко прочитати 500 книг, і мені не стане нудно?
- Чим би я міг займатися п'ять років, не отримуючи зарплату?
- Чому б я присвятив життя, якби не потреба в грошах на життя?

Знайти на них відповіді не так просто, але ця інформація може виявитися важливою.

2. Відмовтеся ВІД ПЕРЕКОНАННЯ, ЩО СПРАВА ЖИТТЯ ПОВИННО ПРИНОСИТИ ГРОШІ
Письменник і журналіст Хантер С. Томпсон якось сказав: «Все, що змушує серце битися частіше, вже варто ваших зусиль».
Чи існують речі, на які ви із задоволенням витратите час і сили, навіть якщо вони не приносять вам грошей? Немає нічого страшного в тому, щоб поки заробляти гроші в іншому місці. Головне, щоб залишався час на прогрес в улюбленій справі.

3. визначитися з тим, ЩО НЕ ХОЧЕТЕ РОБИТИ
Складіть список професій або занять, які вам не близькі. На контрасті буде легше зрозуміти, що дійсно до душі. Запишіть імена тих, кому заздрите в професійному плані. Запитайте: «Чия професія чи спосіб життя викликає у мене напад заздрості? В якій області я б хотів (а) спробувати себе, але поки боюся? »

4. ЗНАЙДІТЬ ОБЛАСТІ, В ЯКИХ ВИ «ДОСИТЬ» ДОБРЕ РОЗБИРАЄТЕСЬ
Навіть якщо не володієте винятковими здібностями в одній області, ви напевно маєте ряд навичок в різних сферах. З їх сплаву може народитися те саме «покликання».
Наприклад, випускник факультету управління, вміє програмувати і з досвідом в продажах, підійде на роль керівника IT-компанії. Успіх не визначається одним талантом або здатністю. Успішні люди демонструють світові набір навичок, не обов'язково видатних. Унікальна комбінація умінь робить їх винятковими.

5. НЕ ЧЕКАЙТЕ осяяння
Кожен день по 20 хвилин міркуйте про ті речі, які недавно зацікавили, і нові можливості, які потрапили в поле зору.
Поцікавтеся у близьких і членів сім'ї, в якій області могли б відбутися. Але не сприймайте їх думку занадто серйозно: ніхто не знає вас краще, ніж ви самі. Поговоріть з оточуючими про їх захоплення і професійні заняття. Запропонуйте допомогу в роботі або попросіть про майстер-клас. Експериментуйте з новими заняттями: новий вид спорту, вивчення іноземної мови, ремесло або рукоділля.

6. ЗГАДАЙТЕ, ЩО ВИ ЛЮБИЛИ РОБИТИ В ДИТИНСТВІ
Подобалося вам малювати або писати розповіді? Або ви любили ліпити з глини? Шили лялькам одяг або майстрували дерев'яні вироби? Якщо ви зберегли вірність дитячого захоплення і в зрілому віці, подумайте, як зробити так, щоб це заняття переросло свій скромний статус і стало справою життя.
Ви можете поглянути на це питання під іншим кутом: уявіть, що ви досягли похилого віку. Чим би хотілося займатися останні 20-30 років життя?

7. Практика візуалізації
Уявіть, що рано прокинулися, схопилися з ліжка і одяглися. Вам не терпиться приступити до роботи. За вікном світить сонце, ви переступаєте поріг спальні. Домальовуйте картинку: куди ви йдете? Як виглядає офіс? Чим належить зайнятися сьогодні?

You have no rights to post comments