ЗНИЖКА 10% НА БУДЬ-ЯКИЙ МАЙСТЕР-КЛАС АБО ТРЕНІНГ ПРИ РЕЄСТРАЦІЇ НА САЙТІ
Лора Василевич
Психологія успіху

Хочу змін в своєму житті

    Працюючи з підлітками 9-11 клас, у пошуках себе і своєї професії (Профорієнтаційній курс для підлітків «Моя майбутня професія»), до мене звернулися дорослі, батьки, які наприкінці року вирішили, що теж хочуть змін у своєму житті. Саме профорієнтаційних змін. Багато хто прийшов до того що, робота не приносить задоволення, що займаються не тим, що подобається і як все ж таки визначити своє призначення? Дорогі батьки, ця інформація для вас.
    Кожна людина в певний момент часу розуміє, що підійшов до рубіжу і у кожного він свій. Як правило, це відбувається у віці 35-40 років (переоцінка цінностей- визнаємо свої помилки, корегуємо, або нічого не змінюємо і наступаємо на "ті ж граблі" ще раз). Ми задаємо собі питання: Що далі? Що я зробив? Що встиг? Як зрозуміти, що для мене в житті головне? Куди і до чого я хочу прийти?
   Якщо людина замислюється над цим, це - означає настав час змін: змінити сферу діяльності, місце роботи, місто, країну, відносини. Можливо, вийти на нову сходинку особистісного розвитку, доходу.
   Це корисний і небезпечний період. Корисний тим, що, потрапляючи в нього, людина починає рухатися вперед, починає змінюватися, а результатом цих змін є те, що життя почне змінюватися навколо нього.
   Небезпечний цей період тим, що не розуміючи в який бік рухатися, можна стати на шлях саморуйнування. А можна застрягти в цьому періоді, продовжуючи жити в невдоволенні собою, оточуючими, розуміючи що життя проходить повз.
З чого потрібно почати цей самий пошук себе?
Найголовніше - прийняти себе таким, який ти є насправді. Не змушувати себе бути на кого схожим, або вести себе так, як диктує оточення, стереотипи в суспільстві або ж, як очікують наші близькі.
Змінюватися, вивчати і приймати себе дуже непросто. Важливо, щоб було бачення і розуміння тієї самої мети, кінцевого результату заради якого ви все це робите.
 А як зрозуміти і побачити цю мету?
Дайте собі відповіді на наступні питання
1 Що мене турбує?
2 Як давно це почалося?
3 Що насправді зараз відбувається?
4 Чого я хочу замість цього? Як повинно бути, щоб мені сподобалося?
5 Що для мене важливо?
6 У якій сфері свого життя мені потрібні зміни?
7 Коли я хочу, щоб ці зміни настали?
8 Що я вже сьогодні можу зробити для цього?
    Ці питання допоможуть зрозуміти, в якому напрямку рухатися. Але, якщо вам важко відповісти на запитання і зробити висновки - звертайтеся, я допоможу вам розібратися, що до чого.
 

You have no rights to post comments