ЗНИЖКА 10% НА БУДЬ-ЯКИЙ МАЙСТЕР-КЛАС АБО ТРЕНІНГ ПРИ РЕЄСТРАЦІЇ НА САЙТІ
Лора Василевич
Тренінги

Навчи дитину захищатися! Прийми участь в он-лайн грі від школи БЕЗПЕКИ «Я знаю хто ти насправді»!

Школа безпеки пропонує  свій новий проект - онлайн тренінг в формі гри" Я знаю хто ти насправді"

Тренінг розроблений сімейним та дитячим психологом,  експертом з дитячої безпеки Лорою Василевич.

Ціль –розвиток навичок самозахисту, складання та відпрацювання алгоритмів поведінки в небезпечних ситуаціях. Під час гри  ми спонукаємо дітей до осмислення своїх вчинків і вчинків інших людей, аби запобігти потраплянню до суїцидальних груп і до лап зловмисників.

Для кого буде корисно – для турботливих та люблячих батьків та їх дітей віком від 6 до 12 років.

Як проходить тренінг он-лайн?

Тренінг побудований в форматі гри та розбитий на 3 модулі.

1 модуль - Я та мій особистий прстір. Свій-чужий;

2 модуль – Безпека на вулиці та вдома

3 модуль – Безпека в інтернет-просторі

Групи дітей розбиваються за віком

6-9 років – група 2

9-12 років – група 1


Тривалість тренінгу
– 10 ДНІВ, кожний модуль триває 3 ДНІ і 1 день на підбиття підсумків.

На протязі тренінгу діти та батьки ознайомляться з правилами, за якимаи мають виконувати щоденні завдання. Правила гри – це основи поведінки, що їх мають знати та дотримуватися діти та батьки  у звичайному житті і які будуть засвоєні максимально ефективно в ігровій формі. Для більш глибокого розуміння  намірів незнайомця  діти будуть працювати  в парах - в ролі незнайомця, ціль якого умовити,  втертися в довіру своєму опоненту та в ролі передбачуваної жертви, яка має розпізнати злі наміри та проаналізувати «Хто саме ховається насправді за маскою добропорядної людини».  Також в грі будуть задіяні батьки, тому що запорукою безпеки всієї родини  є довірчі відносини та безпечне життя за ОДНИМИ правилами всієї родини. Тільки глибоке осмислення того що відбувається дозволить вам в грі та житті бути на крок попереду!

Вам підходить тренінг по безпеці, якщо ви бажаєте максимально захистити свою родину, отримати певні знання і попрацювати  в цьому напрямку.

На тренінгу ви здобудете корисні навички та отримаєте певний алгоритм дій для небезпечних ситуацій та взаємодії з незнайомцями.

Побувавши на місці людини, мета якої обдурити та заподіяти зло, ви та ваша дитина зможете швидше викрити злий задум і відповідно відреагувати.

На тренінгу Ваша сім'я об'єднається в команду, мета якої максимально убезпечити всіх членів родини.

На підставі отриманих знань ви складете свій план дій, придумаєте свої секрети й правила, завдяки яким будете захищені від шахраїв та зловмисників.

 

ВІДКРИТИЙ ЗАПИС НА 19 СІЧНЯ!

Скільки коштує участь?  

 

Звичайна ціна

При оплаті

до 15 СІЧНЯ

Унікальна пропозиція

ЗАПРОСИ ДРУГА діє до 18 січня

Учасник

(дитина та його батьки)

   900 грн

    600 грн

    300 грн

 

Навчайтесь культури безпеки, записуйтесь на тренінг,  не чекайте, поки біда постукає в ваші двері. Дійте зараз. Обізнаність - запорука вашої безпеки!

Записатися на гру-тренінг  можливо ТУТ 

Записатися на гру-тренінг

Повідомленя

Дякуемо! Ваше повідомлення було відправлено!

Коментарі  

0 #5 Тома 30.11.2017, 14:53
Формат игры очень понравился :-) , легко воспринимается и запоминается, рекомендую подключаться и родителям. Много полезного узнаете и для себя. Спасибо Лоре Василевич за игру и идею подачи материала такого важного вопроса.
0 #4 Марк 30.11.2017, 14:06
Дуже дякую тренеру та учасникам з якими разом грали та розбирали задачі та ситуації. Дуже корисно, будемо продовжувати працювати в цьому напрямку з дитиною. Сподобалось. 8)
0 #3 Konstantyn 29.11.2017, 08:50
Прошли игру вместе в сыном. :cry: Понравилось, а самое главное получили знания. Очень удобный формат тренинга. Обсуждая решение задачек по безопасности, договорились с ребенком как действовать в различных ситуациях. Проговорили все возможные варианты, обсудили решения с тренером. Очень полезно. Рекомендую. 8)
0 #2 Алевтина Владимировна 17.11.2017, 08:58
Мы давно хотели принять участие в таком тренинге, ребенку 10 лет и он полностью самостоятельно посещает школу, кружки. Прошли тренинг, у меня аж от сердца отлегло. Полезно, интересно, приобрели новых друзей и полезные знания по безопасности для всей семьи. Таким как я мамочкам перестраховщицам и паникершам просто необходимо поучаствовать со своим ребенком!
0 #1 Макс 17.11.2017, 08:46
ми були першими, хто пройшов тренінг онлайн. Плюси - не треба підстроюватися під певний час, отримати інформацію, правила для виконання завдань можливо у зручний час. Завдання цікаві, легко виконуються, а найголовніше корисні. Розкрито багато моментів, на які ми , навіть, не звертали уваги і тільки зараз я розумію важливість тренінгу для нас всіх. Мінуси - шкода, що тренінг закінчився:( Дякую за ідею. Ми теріторально знаходимся в Мукачево, звдяки формату онлайн мали змогу прийняти участь!

You have no rights to post comments