ЗНИЖКА 10% НА БУДЬ-ЯКИЙ МАЙСТЕР-КЛАС АБО ТРЕНІНГ ПРИ РЕЄСТРАЦІЇ НА САЙТІ
Лора Василевич
Тренінги

Цикл тренінгів ШКОЛИ БЕЗПЕКИ


Відкритий запис на проведення шкільних авторських тренінгів на 2020 РІК! Не зволікайте, діти мають знати як себе вести у разі небезпеки! До будь якої інформації від сторонньої людини вчимось ставитися з недовірою!

Безпека Ваших дітей в ваших руках та в дитячій обізнаності!


АЗБУКА БЕЗПЕКИ - А
вторський цикл  дитячих тренінгів від ШКОЛИ БЕЗПЕКИ, спрямованих на безпечну та комфортну життєдіяльність дітей та підлітків. Автор та ведуча - дитячий та сімейний психолог Лора Василевич.

 Тренінги спрямовані на формування у дітей свідомого і відповідального ставлення до особистої безпеки та безпеки оточуючих, придбання ними здатності зберігати життя і здоров'я в небезпечних умовах.

Важливо!!!  Не тільки оберігати дитину від небезпеки, а й готувати її до зустрічі з можливими труднощами, для чого дитині необхідно розповідати про найбільш небезпечні ситуації, про необхідність дотримання заходів безпеки, прищеплювати дитині навички безпечної поведінки в побуті спільно з батьками, які виступають для дитини прикладом для наслідування. За своєю природою діти довірливі. Сьогоднішнє життя вимагає від батьків з малолітнього віку привчити дітину бути обережною і пильною, адже на вулиці, дома або в мережі інтернет дитина може зіткнутися з несподіваною ситуацією чи небезпекою, і то, як вона на неї відреагує, буде залежати її здоров'я, і ​​цілком може бути – життя.  

Цикл складається з 3-х тренінгів:

1. Безпечний Інтернет

2. Безпека на вулиці й вдома

3. Я та мій особистий простір. Мистецтво відмови.

Як проходять тренінги
       Завжди починаємо зі знайомства і невиличкої розповіді про себе. Діти розповідають, що саме бажають дізнатися і чому навчитися. Відповідно до теми тренінгу тренер розповідає правила, які не можна порушувати. Обговорюємо з групою всі випадки з небезпекою в їх житті. Кожен розповідає, як він, або його знайомий вийшов з небезпечної ситуації. Складаємо та проговорюємо основні правила та розпочинаємо гру! По черзі діти витягують карточку з прописаною небезпечною ситуацією та читає її, розігруємо її в групі і тому кому вона попалась має розповісти свій варіант, як саме він поступив би. Якщо дитина сумнівається, або не знає як поступити - допомагають інші діти в групі.
      Всі завдання - це справжні ситуації із життя, які вже з кимось траплялись. Для того щоб не розгубитися, не засоромитися та закричати про допомогу у разі небезпеки, все по-справжньому  пропрацьовуємо на тренінгах.
Коли дитина знає що так буває і знає як себе вести, вона відчуває себе більш впевненою і не робить помилок.
       Саме в питаннях НЕБЕЗПЕКИ треба бути на крок попереду! Ми виховуємо їх чемними, а по своїй природі вони ще і довірливі, тому їх треба просто навчити!
Чекаю вас на своїх тренінігах!Можливо організувати для класу з виїздом тренера до школи (але не більше 15 дітей в групі). 
Вартість складатиме 70 грн/дитина, час проведення – 60 хвилин


Індивідуальна робота з дитиною та батьками – 400 грн, час проведення – 1 година 30 хвилин


Вартість складатиме  в сімейному клубі Мрія (ЖК Парк Таун, вул. Мисливська 13 в'їзд в Бучу по Варшавскій трасі зі сторони Києва) - 250 грн по суботах, час проведення – 1 година 30 хвилин.

Коментарі  

0 #4 Борис 25.09.2017, 09:18
Задоволені тренінгами. Відвідали всі 3 (у мене син 13 років). Все зрозуміло, подача інформації доступна, групи невеликі до 10 дітей. Рекомендую всім!
0 #3 Володимір 04.05.2017, 06:55
У меня мальчик 10 лет. Прошел полный курс тренингов по безопасности. Очень довольны. Казалось бы, простые вещи проговорены и отработаны с детьми. На самом деле нам, взрослым, кажется, что все и так очевидно,НО только сейчас понимаю, что очевидность приходит с возрастом и опытом, а у детей , к сожалению этого опыта еще нет. Уверен, что каждому ребенку будет полезно пройти тренинги по безопасности. Спасибо.
0 #2 Idea Club admin 31.03.2017, 07:51
Так попит та потреба є в наших треннігах по всії Украіні. З Вами повністю згодні. Плануємо з вересня 2017 року розширення. Слідкуйте за новинами.
0 #1 Олена Рябцева, мама 2-х дітей 31.03.2017, 07:46
Тренінги саме на часі. Мені шкода, що лише київські діти мають нагоду відвідати пізнавальні тренінги по безпеки дітей. Чи плануєти ви в подальшому працювати по всій Україні? Нам також треба :eek:

You have no rights to post comments