ЗНИЖКА 10% НА БУДЬ-ЯКИЙ МАЙСТЕР-КЛАС АБО ТРЕНІНГ ПРИ РЕЄСТРАЦІЇ НА САЙТІ
Idea Club admin
Організація дитячих свят

Шкільний КВЕСТ – це супер варіант святкування ВИПУСКНОГО!

Чомусь вважається, що школа та розваги несумісні, АЛЕ ми спробуємо довести протилежне!
Якщо ваші дітки закінчують 4-й клас, у Вас є чудова нагода з нашою допомогою створити для них дійсно незабутнє свято. Свято у стилі КВЕСТ!
Усім відомо, що багато школярів після початкової школи випробовують свої сили спробами вступити до гімназій чи інших шкіл, але ж так не хочеться залишати своїх друзів! Сам КВЕСТ надає можливість друзям-однокласникам веселою компанією провести найяскравіший день шкільного життя – випуск з початкової школи!
Idea.club  пропонує незабутні командні квести для школярів, які дозволять випробувати свої розумові та фізичні здібності, швидкість,  реакцію та кмітливість! Жваві ігри на свіжому повітрі з найкращими друзями – що може бути краще?!


Більш того, кожен квест – індивідуальний! Якщо у вашому класі є майбутні чемпіони, видатні математики, поети та просто красуні й розумники – все це може бути втіленим в авторський сюжет саме для ВАШОГО класу!!!! Хтозна, можливо діти відкриють для себе щось нове у своїх однокласниках! Неможна втрачати таку чудову нагоду справити враження на друзів та улюблену вчительку.
 
За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном (066) 514-55-15, або (096) 046-11-90
PS: А кумедні фото можна буде додати до випускного альбому та/або подарувати першій вчительці на згадку!

You have no rights to post comments