ЗНИЖКА 10% НА БУДЬ-ЯКИЙ МАЙСТЕР-КЛАС АБО ТРЕНІНГ ПРИ РЕЄСТРАЦІЇ НА САЙТІ
Idea Club admin
Організація дитячих свят

Життя у стилі QUEST

«Якщо граємо у QUEST, свято наше є THE BEST!!!» Саме з таким салоганом ми намагаємося втілювати бажання дітей неординарно провести свій вільний час.

КВЕСТ – це чудова можливість урізноманітнити буденність Вашої дитини під час канікул. А оскільки КВЕСТи не мають вікових обмежень, ця подія також прикрасить і Ваше життя!

Найпоширеніший квест сьогодні – командний для дітей та підлітків. Це не лише веселий й цікавий спосіб відпочинку з друзями, але й можливість стати героєм СПРАВЖНЬОЇ пригоди, про яку потім Ви ще довго будете згадувати. До того ж, це ще й командостворюючий тренінг. Три в одному!

Певної популярності набули квест-кімнати, які пропонують різну тематику квесту та розраховані на певний віковий контингент. Один недолік – це обмеження кількості учасників (4-5 осіб) та часового простору (лише година). Але чудовою альтернативою таким кімнатам є квести на свіжому повітрі для компаній різного віку та кількості. Особливо актуально у теплий період року!

Для участі у квесті потрібно:
1 Весела та активна компанія
2 Бажання пізнавати світ навколо себе
3 Відірвати себе (або дитину) від гаджетів
4 Бути готовим бігати, стрибати, повзати, ховатися, шукати й знаходити
5 Гарний настрій (але навіть якщо він ще не прийшов – ми його створимо!)

Для проведення квесту необов’язково бути прив’язаним до конкретної локації. Це може бути міський парк, зона відпочинку, мальовничі  пейзажі й ландшафти, або навіть ваш будинок. Головне – бажання розважатися та зробити Ваше свято незабутнім, у чому ми Вам із задоволенням допоможемо.

Для IdeaClub вже стало традицією прводити квести різного рівню складності для відпочинку школярів під час канікул. Будьте впевнені: це завжди емоційний вибух, особливо, коли учасникам все ж таки вдається знайти відповіді на всі загадки та прийти до фінішу переможцями!

 

Якщо у Вас нема можливості організувати таку цікаву подію самотужки – ми Вам допоможемо!

Будь-який вік та кількість, а також унікальний сценарій за Вашим бажанням – і яскраві емоції Вам гарантовані!

Вік учасників: від 5 до 100

Кількість: від 5 до 30

Тривалість: 1,5 - 2 години

You have no rights to post comments