ЗНИЖКА 10% НА БУДЬ-ЯКИЙ МАЙСТЕР-КЛАС АБО ТРЕНІНГ ПРИ РЕЄСТРАЦІЇ НА САЙТІ
Майстер класи

Декупаж

Слово «декупаж» є французьким і в перекладі на російську мову означає «вирізати». Таким чином, це одна з різновидів аплікації, яка виконується  практично на будь-якій поверхні: пластику, дереві, склі, тканині або металі. Роботи, виконані в цій техніці, ви бачили, але тільки не здогадувалися, що вони зроблені в  техніці декупаж.
Що необхідно для декупажу


Основна мета декупажу - отримати ефект намальованої картини на предметі, який декорується.

При цьому техніка декупажу для будь-якої поверхні практично однакова.

Для декорування знадобляться: безпосередньо предмет для декорування, ножиці, клей декупажний, лак, серветка, синтетична кисть середньої жорсткості.

Також необхідно знати, яку поверхню Ви будете декорувати і які нюанси можуть бути при роботі з нею. Наприклад, якщо шафа, який Ви хочете декорувати, зроблений із ДСП, то його поверхню необхідно спочатку знежирити, а якщо з дерева, то ошкуріть. І те, і інше - методи очищення поверхні, яка виконується для того, щоб уникнути небажаної реакції лаку або клею з забрудненнями. Приміром, малюнок може взагалі не висохнути і залишитися липким.

Техніка декупажу - не складна, будь-хто може їй навчитися, однак необхідно враховувати всі деталі, бути уважним і володіти необхідним мінімумом знань. І тоді результат
перевершить всі очікування.

Дізнатися  розклад занять та ціни ви можете тут

You have no rights to post comments