ЗНИЖКА 10% НА БУДЬ-ЯКИЙ МАЙСТЕР-КЛАС АБО ТРЕНІНГ ПРИ РЕЄСТРАЦІЇ НА САЙТІ
Лора Василевич
На головній

Пропонуємо співпрацю організаціям, партіям, приватним особам на взаємовигідних умовах.

Пані та панове!

 Наша цільова аудиторія - це українські сім'ї (батьки та діти) з різним рівнем достатку, активні, прогресивні, успішні, готові вчитися та самовдосконалюватися, підтримуючи один одного.

 

 Хто  така Лора Василевич і чим займаюся. 

 

   Напишу про себе тільки основні моменти, які вважаю маючими пряме відношення до справи. Отже, мене звуть Лора Василевич, заміжня, маю 2 доньок і 2 вищі освіти - економічну та психологічну. Наприкінці 2015 року прийшла до того, що готова поділитися своїми знаннями і досвідом через власний проект. Так народився Idea Club (www.ideaclub.com.ua).

  Це освітній проект для людей будь-якого віку та статі, людей, що бажають поліпшити якість свого життя, розібратися, навчитися, зрозуміти і досягти своїх вершин за допомогою офлайн і онлайн програм, марафонів, тренінгів, психологічних ігор, методик авторських і в співавторстві з іншими фахівцями.
   Я прихильник ігрових форматів онлайн і вживу (офлайн) на природі, на свіжому повітрі. Як показує практика, це 50% успіху в освоєнні матеріалу учасниками + гарний настрій + заряд енергією. На жаль, у нас в Україні це можливо тільки 4-5 місяців на рік.

Про Школу безпеки

    З самого початку фішками проекту були ігрові тренінги он-лайн і офлайн «Я знаю хто ти насправді», серія тренінгів азбуки безпеки. Найбільш популярні напрями з часом об'єдналися та переросли в теми онлайн ігрового марафону для всієї родини «Я за безпечне життя».
   Перший день марафону - безпека на вулиці і вдома - я проводжу наживо, решту тем - онлайн. На марафоні діти і батьки навчаються правилам спілкування з незнайомцями на вулиці, в інтернеті, вибудовують довірчі відносини між усіма членами сім'ї. Разом ми розбираємо, що таке кіднепінг, буллінг, тролінг, небезпека в соціальних мережах інтернету.

Що привело до створення марафону «Я за безпечне життя»

    Каталізатором запуску проекту був пік популярності смертельних груп в соціальних мережах, небезпека яких роздувалася ЗМІ, як пожежа в сухому лісі. Навіть ті, хто не знали про те, що таке «синій кит», познайомилися з ним в новинах, а потім промоніторили цю тему по всіляких соціальних мережах, але вже з цікавості, що тільки збільшило кількість допитливих дітей і дорослих.

     А ось батьків просто зводила з розуму думка про те, що їх дитина могла там опинитися!!! І ніхто, ні один проект, ніяке ЗМІ не роз'яснили, що саме приваблює дітей в цих групах, хто є в зоні ризику, чому вони опиняються добровільно відомими в смертельній грі. Де навчать і розкажуть, як батькам потрібно  вибудовувати відносини з підлітками, щоб діти довіряли їм, а не прагнули потрапити в сумнівні групи, піти з дому, кидатися з дахів будинків?

   Марафон «Я за безпечне життя» - мій перший соціальний ігровий проект для батьків з дітьми 6-12 років, який дає відповіді на ці та інші життєво важливі питання, користується популярністю і набирає обертів щодня. Охочих дізнатися, що до чого, розібратися і відкорегувати свої батьківські позиції для виховання успішної особистості все більше і більше, і цей факт дуже тішить мене як маму і психолога.

                Що мені потрібно для проекту

 Для масштабування проекту необхідні додаткові інвестиції на рекламу, на студійний запис відеоматеріалу, на оренду приміщення для проведення тренінгів у холодну пору року. Є велике бажання розширити свою Школу безпеки, додавши ще навчання і дітей, і дорослих наданню першої допомоги в різних випадках. Це означає залучення медиків, придбання тренажерів. А також хотілося б зробити участь в проекті доступною для багатодітних сімей.  

Кошторис витрат на реалізацію марафону 

«Я за безпечне життя»

Стаття витрат

Одноразово

Щомісячно

Студійний запис
(6 уроків)

10 000 грн

 

Реклама марафону

 

5 000 грн

Роздатковий матеріал з символікою вашої організації і корисною інфою проекту

 

2 000 грн

Оренда приміщення (10 годин на місяць), орієнтовно 300 грн / год

 

10 х 300 = 3 000 грн

Навчання офлайн (наживо) 8 занять в місяць заняття для дітей з малозабезпечених та багатодітних сімей. Група не більше 15 дітей. Тема тренінгу - безпека на вулиці і дома
(1 година 30 хв = 1 заняття)

 

15 х 8 х 100 = 12 000 грн

Навчання в онлайн марафоні «Я за безпечне життя» 100 чол х 600 грн = 60 000 грн

для дітей з малозабезпечених та багатодітних сімей (вся територія України).

 

60 000 грн

Разом

10 000 грн

82 000 грнСпонсорам

   Я зацікавлена в фінансовому та технічному спонсорстві  проектів Idea Club і пропоную всебічне відображення ролі спонсора: в прес-релізах, анонсах і онлайн новинах, розміщення інформації про спонсора в публікаціях. Спільно розробляються і узгоджуються будь-які форми реклами відповідно до спрямованісті та інтересів компанії-спонсора.

Під час проведення заходів Idea Club надає такі рекламні можливості:

• Розміщення інформації на сайті клубу;
• розміщення рекламних, інформаційних щитів (банерів), стендів на заходах;
• оголошення про підтримку спонсора в прес-релізі для ЗМІ або презентації;
• оголошення усної подяки на адресу компанії-спонсора під час проведення заходу;
• аудіо реклама спонсора під час заходу • поширення друкованої або іншої продукції в рекламних цілях.
• розміщення логотипу спонсора в друкованій продукції (запрошення, квитки, буклети і т.д.)
• Організація пунктів продажу, дегустацій продукції спонсора;
• Виступ представника спонсора з вітальною промовою;
• Можливість проведення конкурсів, вікторин від компанії-спонсора;
• Установа і вручення спеціальних призів від спонсора;
 • Організація спеціальних PR заходів;
• Надання безкоштовних запрошень на заходи;
• Надання звітних фото та відеоматеріалів. А також багато іншого за Вашим бажанням. Співпрацюючи з нашим клубом, Ви залучаєте увагу численної публіки і представників ЗМІ до своєї фірми, послуги чи торгівельної марки. Ми відкриті для співпраці і готові спільно розробити і узгодити будь-які форми співробітництва, варіанти спонсорства та спонсорських пакетів відповідно до  інтересів Вашої компанії. Якщо Вас зацікавила наша пропозиція, ми готові обговорити з Вами різні форми співпраці при особистій зустрічі.


 Інформаційним партнерам

   Ми зацікавлені в інформаційному партнерстві зі ЗМІ (друковані та електронні видання, радіо, телебачення) і пропонуємо ексклюзивний матеріал з життя і роботи нашого клубу з можливістю отримання його в реальному часі, а також розміщення інформації про наше партнерство на всіх етапах проекту.

  Я чекаю допомоги від людей, які вважають Україну своєю Батьківщиною, тут живуть і виховують своїх дітей і онуків, хочуть зробити їх життя безпечніше у всіх сферах життя. Людей, що готові інвестувати, допомагати фінансово, приміщенням або іншими матеріалами і обладнанням, яких потребує цей соціальний проект. У питаннях безпеки потрібно бути на крок попереду, особливо коли йдеться про підростаюче покоління в країні, де йде війна під назвою АТО.


  Особливо розраховую на підтримку українських партій, які хочуть перемоги на майбутніх виборах і вже зараз готові фінансувати проекти, які роблять життя людей краще і безпечніше, а не купувати свій голодний електорат за гречку. Про мене і мою роботу ви можете почитати на сайті http://ideaclub.com.ua/ На Facebook https://www.facebook.com/ideaclubforyou/ Задати питання і обговорити деталі ви можете за тел / viber +38 0992692621 Лора Василевич 


карта Приватбанку  4149 4393 0058 3196