ЗНИЖКА 10% НА БУДЬ-ЯКИЙ МАЙСТЕР-КЛАС АБО ТРЕНІНГ ПРИ РЕЄСТРАЦІЇ НА САЙТІ
Лора Василевич
Idea Club Kids

Два тижня "Казкового літа" пролетіли як один день. Як все було.

Основною метою зборів завжди є посилене  тренування та об'єднанная колективу в КОМАНДУ.

Циркова студія «Доміно» існує вже багато років (починали як циркова студія «Арлекіно), тому основний склад  колективу це діти, які вже пройшли разом багато концертів, тренувань та досягли певних результатів. І все це завдяки тренеру Надії Павлівні, її високому професіоналізму і вірі в своїх дітей.  Мета досягається завдяки наполегливій праці усіх учасників процесу :)

 

Як все було
Діти різного віку, з різним характером та вподобаннями були готові до роботи в спортивному залі та веселим пригодам в мальовничому селі Поляна Свалявського району. Початок дня завжди починали пробіжкою навколо озера, насолоджуючись красою Карпат. Кожна клітинка тіла наповнювалась киснем та неймовірним зарядом енергії на весь день. Далі була обов’язкова зарядка, в якій приймали участь всі, навіть батьки, які супроводжували та відпочивали з нами і своїми маленькими дітками (підростаюче покоління циркової студії). Харчування санаторія було по системі шведський стіл, тому , не дивлячись на невелике різноманіття блюд, кожна дитина завжди могла обрати собі щось до смаку. Голодними ніхто не залишався! В нашому ділі це важливий аспект:)

Тренування 
В залежності від погодних умов тренування відбавулися в першій (якщо дощ) і в другий половині дня.  Всі хотіли «підтягнути» свої акробатичні елементи до бажаного рівня, та  навчитися новим трюкам. Тому бралися за діло та працювали над своєю майстерністю завзято. Включитись до тренування, незалежно від свого настрою, завжди було питанням № 1.  Але всі хотіли досягти результату, тому вчились  швидко «зібратися до купи». Наприкінці відпочинку колектив студії  «Доміно»  зробив відкрите заняття, показав свої найкращі номери відпочиваючим санаторія.  

Здоров'я
Найулюбленішим місцем, яке з задоволенням відвідували всі діти був басейн «Полянські купелі». Під час плавання не відчувається сильного навантаження на суглоби, як під час звичайного фізичного тренування. М'язи у воді зміцнюються настільки, що створюється своєрідна «підтримка» всьому тілу, і після такої підготовки можна сміливо переходити до інших видів спорту. Кисневі пінки та лікувальна вода «поляна квасова» були завжди доступні дітям і вони пили їх за бажанням.

 
Дозвілля
Кожний вечір діти креативили над своїми образами, готуючись до різних конкурсів. Конкурс макіяжа, зачісок, кумедного наряду та багато іншого.
 

Квести, конкурси та катання на катамаранах. Ці змагання були незвичайними для столичних дітей, але стали найулюбленішим видом розваг.
   Екскурсія в Воєвидино запам'яталась своїм парком Шенборна. Це ретельно відтворена копія відомого парку замка Шенборн. Парк був перлиною європейського паркового мистецтва і був створений біля палацу стародавнього впливового австрійського роду Шенборнів.
   Два дня народження було відствятковано у дружній компанії під час відпочинку. Аріна та її мама Маліка - наші іменинниці! В свій день народження вони отримали  ранкові різнокольрові шарики, теплі слова з побажаннями, солодощі та приємні подарунки.

  


 

Мета досягнута! Таку наполеглеву команду чекають попереду лише ПЕРЕМОГИ! Приєднуйтесь!